İnceleme FDE.AI [4.0][UPDATED]

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Bilgehan
Cihazım
Mi 6
Nedir bu Fde.ai ?
Arkadaşlar magisk reposunda belki görmüş olduğunuz LKT vardır ya , onun flaşla ve unut gitsin versiyonudur.
Size seçenek veya dizayn sunmaz , performansı pilden taviz vermeden güç tasarrufunu da performanstan ödün vermeden sağlayan tamamen ve fazlasıyla dengeli moddur. Lkt'den ayrıldığı bir yanı daha var ".ai" kısmı .
Geliştirici bazı soru-cevap kısmına ;
Benim amiralgemisi telim var ne gerek var diyen için , sadece performans değil güç tasarrufu da sağlar demiş . Ben sadece 2017 model amiral gemisine performans artışı sağlar mı diye baktım . (Evet sağladı).

--> geekbench 4 Tek çekirdek 1690 , çoklu 4857 ( fda ve unlimited yok )
--> geekbench 4 tekli 1683 , çoklu 6269 ( sadece unlimited açık )
--> geek4 tekli 1901 , çoklu 6477 (fda ve unlimited var ) ,
--> antutu 198256 ( fda yok )
--> antutu 209471 ( fda var )

önemli not: denemeyi yaparken telefon sıcaklığının düşük olmasına önbelleğin ve ramin temiz olmasına ve şarjın dolu olmasına kesinlikle dikkat etmeyip bodoslama yaptığımdan dolayı puanlar düşük çıkmıştır , batarya ve cpu serinken denerseniz daha yüksek neticeler alınabileceğini düşünüyorum
diğer not : günlük kullanımda aa çok iyiymiş dedirten bir şey tabikide değil bunlar tamamen android fantezileridir ancak birsürü kalibrasyon, tweak, power-save uygulama ve modülü kullanıyorsanız hepsini kaldırıp sadece bunu kullanabilirsiniz başarılı bir All-In-One olmuş )
Geliştiricinin paylaşımı için :
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

WarLox

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Burak
Cihazım
Mİ6
Meslek
Yazılım Geliştirme Uzmanı - Developer
Bunu kullanmadan Grafik birimi sürücülerini güncellerseniz 220 k ya yakın sonuç veriyor.
İkisi birlikte güzel olabilir

WarLox

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Burak
Cihazım
Mİ6
Meslek
Yazılım Geliştirme Uzmanı - Developer

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Mükemmel konu. Açmak aklıma gelmişti hatta mi room konusunda linkini atmıştım. Yönetici arkadaşlardan sürekli konu açma linç yemesini göze aldığımdan açmadım :D Hocam uzun süreli sonuçlar ve artılarını söylermisiniz? Ben şuanlık hız ve açılma süresi dışında bir artısını görmedim.

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Üst Alt