İpucu Faturalı Tarife Önerilerim.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Merhaba arkadaşlar, Turkcell bayi çalışanı olarak ramazan dolayısıyla uygun bulduğum bir iki faturalı tarifeyi sizinle paylaşmak istiyorum. Önereceğim paketler Lifecell paketleri.
Öncelikle belirtmek istediğim şudur. Yeni kampanyamız şu şekilde yeni gelen müşterilerilerimiz, paketi 50 Tl den fazla olduğu durumlarda turkcell 12 ay boyunca her ay 3Gb ekstra internet veriyor.

Ayrıca yeni gelen müşterilerimiz 12 ay boyunca ister her ay 2gb ek internet isterse ek her yöne 1000 dk alıyor. Burda seçim sizin ama ben açıklamayı internet hediyesi almış gibi yapacağım.
Paketlerin hepsinde bip üzerinden 1000dk her yöne aramanız var. Bilmeyenler için açıklama yapıyorum bipten bip e arama değil bu. Sadece arayan kişi de bip olsun. Diğer kişiyi normal şebeke den arıyor. Dakikanız bittiği durumlarda mantıklı bir sistem..

Şimdi gelelim paketlere;
-Lifecell fırsat 7Gb. (54TL)
İçerikleri : 1000 Dk her yöne arama, 1000 dk bip üzerinden her yöne arama.
100 sms.
7Gb normal internet+3gb haydi gel paketi +2 Gb illere özel kampanyadan gelen paket (bunun yerine 1000dk her yöne de alabiliriz) + facebook, Twitter ve instagram paketi 2Gb. Toplamda 14Gb internet
+Turkcell uygulamalarında geçerli 25Gb hediye internet. (lifebox, bip, turkcell TV, yaani, fizzy)

Lifecell Fırsat 9Gb: (63TL)
100 sms.
9Gb normal internet+3gb haydi gel paketi +2 Gb illere özel kampanyadan gelen paket (bunun yerine 1000dk her yöne de alabiliriz) + facebook, Twitter ve instagram paketi 2Gb. Toplamda 16Gb internet
+Turkcell uygulamalarında geçerli 25Gb hediye internet. (lifebox, bip, turkcell TV, yaani, fizzy)

Son olarak paketler fizzy premium üyeliği veriyor. Kotanizdan yemez. Sınırsız müzik dinleyebilirsiniz.
Turkcell tv için 5 Gb veriyor. İçerisinde yüzlerce film ve canlı TV var.
Lifebox da 25 gb saklama alanı veriyor ve aylık 5 gb kotanizdan yemeyen veri yükleme ve indirme hakkınız var.

50 tl aşağısında paketlerde hediye az verdiği için tavsiye de bulunmadım. İsteyen olursa onlarıda yazarım.

Daha fazla internet diyenlere ise platinium paket önerim var.

Platinium Hosgeldin Paketi: (89Tl)
İçerikleri: 2000 Dk her yöne konuşma+Turkcellilerle sınırsız konuşma +Bip Üzerinden her yöne 2000dk
1000 sms
15Gb internet + 3Gb Hosgeldin kampanyası +2gb il kampanyası. Toplam 20Gb internet.
Ayrıca uygulamalarda geçerli 25gb hediyemiz.
Ekstra olarak turkcell salla kazanda gb garantili kazanma şansınız var. Aylık ortalama 25Gb geliyor. Bu paketde üst paketler arasında tavsiyedir.

Amacım Turkcell reklamı yapmak değil kimse yanlış anlamasın. Kampanyalardan haberiniz olsun istedim. Herkese iyi forumlar.

Ekli dosyalar

• IMG-20190516-WA0003.jpg
    IMG-20190516-WA0003.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG-20190516-WA0001.jpg
    IMG-20190516-WA0001.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG-20190516-WA0004.jpg
    IMG-20190516-WA0004.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG-20190516-WA0002.jpg
    IMG-20190516-WA0002.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG-20190516-WA0000.jpg
    IMG-20190516-WA0000.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Burda turkcell çalışanı varmış ne güzel.hocam faturasız hatlar için de öneri alalım.mesela bedava internet.arada bğp üm bazı servislerinden çatlat kazan dan falan kazanıyoruz ama yetmiyor.pek bilinmeyen ama turkcell çalışanlarının bildiği bol internetli birşeyler yokmu :)

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Burda turkcell çalışanı varmış ne güzel.hocam faturasız hatlar için de öneri alalım.mesela bedava internet.arada bğp üm bazı servislerinden çatlat kazan dan falan kazanıyoruz ama yetmiyor.pek bilinmeyen ama turkcell çalışanlarının bildiği bol internetli birşeyler yokmu :)
Bu akşamda faturasız hatlar için kampanyaları yazarım hocam. Fakat şu an öyle güzel bir kampanya yok malesef. Oldukça bilgilendirme yapacağım.
Geçen sene bu zamanlar çok güzel paketler vardı. 1 senede evrim geçirdi paketler. Bu sadece Türkcell için de değil tüm operatörler ciddi fiyat artışına gitti. Şu an yeni yeni rayına oturuyor kampanyalar. Ramazan kampanyası olarak sunulan faturasız tarifeleri akşama foruma konu olarak açacağım :)

Son olarak bu faturalı daki kampanyaları Tv de reklam veremiyorlar çünkü bayiler iş yapsın diye bayiler bilgilendirme yapıyor. Direk TV de verdikleri zaman herkes müşteri hizmetlerinden faturalıya geçiyor. O yüzden bayilere ekstra kampanyalar veriyor.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Bu akşamda faturasız hatlar için kampanyaları yazarım hocam. Fakat şu an öyle güzel bir kampanya yok malesef. Oldukça bilgilendirme yapacağım.
Geçen sene bu zamanlar çok güzel paketler vardı. 1 senede evrim geçirdi paketler. Bu sadece Türkcell için de değil tüm operatörler ciddi fiyat artışına gitti. Şu an yeni yeni rayına oturuyor kampanyalar. Ramazan kampanyası olarak sunulan faturasız tarifeleri akşama foruma konu olarak açacağım :)
Hocam benim bahsettiğim kampanya değil.bedava internet, salla kazan gibi çatlat kazan gibi şeyler

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Hocam benim bahsettiğim kampanya değil.bedava internet, salla kazan gibi çatlat kazan gibi şeyler
O şekilde bilgilendirme genelde bize geçişlerde gelen hediyeler olarak gelir hocam. Diğer türlü malesef bir bilgim yok.
Hatta Bip sürpriz nokta bugını forumdaki bakivrd44 hocamdan öğrenmiştim :) Bende yapmıştım :))

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Hocam o iş bende :D şu sınav haftam bir geçsin bedava internetle ilgili konular açacağım

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Merhaba arkadaşlar, Turkcell bayi çalışanı olarak ramazan dolayısıyla uygun bulduğum bir iki faturalı tarifeyi sizinle paylaşmak istiyorum. Önereceğim paketler Lifecell paketleri.
Öncelikle belirtmek istediğim şudur. Yeni kampanyamız şu şekilde yeni gelen müşterilerilerimiz, paketi 50 Tl den fazla olduğu durumlarda turkcell 12 ay boyunca her ay 3Gb ekstra internet veriyor.

Ayrıca yeni gelen müşterilerimiz 12 ay boyunca ister her ay 2gb ek internet isterse ek her yöne 1000 dk alıyor. Burda seçim sizin ama ben açıklamayı internet hediyesi almış gibi yapacağım.
Paketlerin hepsinde bip üzerinden 1000dk her yöne aramanız var. Bilmeyenler için açıklama yapıyorum bipten bip e arama değil bu. Sadece arayan kişi de bip olsun. Diğer kişiyi normal şebeke den arıyor. Dakikanız bittiği durumlarda mantıklı bir sistem..

Şimdi gelelim paketlere;
-Lifecell fırsat 7Gb. (54TL)
100 sms.
7Gb normal internet+3gb haydi gel paketi +2 Gb illere özel kampanyadan gelen paket (bunun yerine 1000dk her yöne de alabiliriz) + facebook, Twitter ve instagram paketi 2Gb. Toplamda 14Gb internet

Lifecell Fırsat 9Gb: (63TL)
100 sms.
9Gb normal internet+3gb haydi gel paketi +2 Gb illere özel kampanyadan gelen paket (bunun yerine 1000dk her yöne de alabiliriz) + facebook, Twitter ve instagram paketi 2Gb. Toplamda 16Gb internet

Son olarak paketler fizzy premium üyeliği veriyor. Kotanizdan yemez. Sınırsız müzik dinleyebilirsiniz.
Turkcell tv için 5 Gb veriyor. İçerisinde yüzlerce film ve canlı TV var.
Lifebox da 25 gb saklama alanı veriyor ve aylık 5 gb kotanizdan yemeyen veri yükleme ve indirme hakkınız var.

50 tl aşağısında paketlerde hediye az verdiği için tavsiye de bulunmadım. İsteyen olursa onlarıda yazarım.

Daha fazla internet diyenlere ise platinium paket önerim var.

Platinium Hosgeldin Paketi: (89Tl)
İçerikleri: 2000 Dk her yöne konuşma+Turkcellilerle sınırsız konuşma +Bip Üzerinden her yöne 2000dk
1000 sms
15Gb internet + 3Gb Hosgeldin kampanyası +2gb il kampanyası. Toplam 20Gb internet.
Ayrıca uygulamalarda geçerli 25gb hediyemiz.
Ekstra olarak turkcell salla kazanda gb garantili kazanma şansınız var. Aylık ortalama 25Gb geliyor. Bu paketde üst paketler arasında tavsiyedir.

Amacım Turkcell reklamı yapmak değil kimse yanlış anlamasın. Kampanyalardan haberiniz olsun istedim. Herkese iyi forumlar.

Merhabalar benim hattım vodafone ve kız kardeşim engelli olduğu için indirimli kullanıyoruz turkcelldede bunun gibi şeyler varmı varsa ne önerirsiniz?

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Ctnnali teşekkürler paylaşımınız için. 50 tl altı kampanyaları da bilsek güzel olur.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
hocam bugün gnç ye girin en başta 19 mayıs ile ilgili bir yer var oraya girip imza atın 1 tane çatlatma hakkı verecek bugüne özel

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri