Yardım fastboot

machınea

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
note 10s
Konular
4
cihazım su teması yaşadı ama içinde ne hasar kısa devre vs yol açmadı hemen müdahele edildi ertesi gün fastboot menüsünde takılı kaldı ve recovery mode dahil hiçbir şey yapamıyorum önerisi olan varmı?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
tuşları kontrol ettirin. Sıvı temas ile yazılım bozulmaz..

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
tuşlarını kontrol ettim hatta anakart üzerindeki pinden başlattım telefonu emin olmak için ama nafile hala fastboot
enteresan bir durum durup dururken yazılım bozulmaz o yine tuşlardandır tuşları boşa alıp açmayı denesinler. bakarak tuşun bozuk olduğu bilinmez. Hatta basar işlevini de yerine getiriyor görünür ama yapmaz.

machınea

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
note 10s
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
enteresan bir durum durup dururken yazılım bozulmaz o yine tuşlardandır tuşları boşa alıp açmayı denesinler. bakarak tuşun bozuk olduğu bilinmez. Hatta basar işlevini de yerine getiriyor görünür ama yapmaz.
peki fastboottan çıkmadı diyelim fotoğrafları kurtarma şansım varmı 3 bin fotoğraf çöp olacak

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
peki fastboottan çıkmadı diyelim fotoğrafları kurtarma şansım varmı 3 bin fotoğraf çöp olacak
yani cihaz açmaz ise emmc den jtag ile bilgileri belki alırlar ama masraflı işlemdir. o cihaz açılır bence sizin tamirci de sorun var gibi duruyor. Mesela sizden habersiz yazılım vs. attıysa tamirci zaten bilgiler gitmiştir. bu sebeple açılmıyor da olabilir. bilgisayar varsa bağlanıp bakmak gerekli.

machınea

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
note 10s
Konular
4
yani cihaz açmaz ise emmc den jtag ile bilgileri belki alırlar ama masraflı işlemdir. o cihaz açılır bence sizin tamirci de sorun var gibi duruyor. Mesela sizden habersiz yazılım vs. attıysa tamirci zaten bilgiler gitmiştir. bu sebeple açılmıyor da olabilir. bilgisayar varsa bağlanıp bakmak gerekli.
anladım hocam bilgisayarım var resmi romla yeniden yazılım atabilir miyim peki bu halde iken resimler gitti sanırım yapacak bir şey yok bari cihazı açayım

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
anladım hocam bilgisayarım var resmi romla yeniden yazılım atabilir miyim peki bu halde iken resimler gitti sanırım yapacak bir şey yok bari cihazı açayım
siz bana özelden bir ultraviewer id şifre yazın. telefonu da fastboot modda pc ye bağlayın bir şeye bakacağım ben

machınea

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
note 10s
Konular
4
siz bana özelden bir ultraviewer id şifre yazın. telefonu da fastboot modda pc ye bağlayın bir şeye bakacağım ben
hocam bağlanmadan yardımcı olsan ben de yapabilirim iyi bir rehber eşliğinde

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
hocam bağlanmadan yardımcı olsan ben de yapabilirim iyi bir rehber eşliğinde
Rehberlik ve yardımlık bir durum olsa zaten yazarım, link atarım. Benim sorgulayacağım şeyler size ve buradaki üyelere yardımcı olacak şeyler değil. Ben ücretsiz yardımcı olacaktım. Ücretli işlem olsa zaten önce ücret bilgisi veririm

Üst Alt