Yardım fastboot ve ımeı

Cakici1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
iyi çalışmalar herkese mi9 t tefonumda fastboof modunu aktif etmeye çalışırken telefonun bir anda ımeisi falan gitti eski haline nasıl getirebilirim yardımcı olurmusunuz acilll .....

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
iyi çalışmalar herkese mi9 t tefonumda fastboof modunu aktif etmeye çalışırken telefonun bir anda ımeisi falan gitti eski haline nasıl getirebilirim yardımcı olurmusunuz acilll .....
Telefonu tahminim sıfırladıniz IMEI düştü forumda bu konu hakkında bilgi vermek yasak IMEI atma işlemleri illegal olduğu için.
Telefonu aldığınız kurum veya kişilerle irtibata geçebilirsiniz

Cakici1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonu tahminim sıfırladıniz IMEI düştü forumda bu konu hakkında bilgi vermek yasak IMEI atma işlemleri illegal olduğu için.
Telefonu aldığınız kurum veya kişilerle irtibata geçebilirsiniz
fastbootdan yapma şansım yokmu tekrar :( eski halini getiremezmiyim tekrar kaldım ortada

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
fastbootdan yapma şansım yokmu tekrar :( eski halini getiremezmiyim tekrar kaldım ortada
Sizin yapabileceğiniz hiç bir şey yok hocam cihazın altını üstünu bilen bir ustanın eline geçmeli ki eski haline gelmesi için.
Sorunu düzeltirdikten sonra şunu hiç unutmayın.
Format sonrası IMEI düşer her zaman o yüzden sadece twrp üzerinden data wipe kullanın veya efs bir yedeği alıp başka yere yedekleme alın IMEI düşmesi durumunda aldığınız yedeği restore Yapıp IMEIyi geri getirin

Üst Alt