Çözüldü Fastboot sorunu

canerorak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
unknown
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
e
Konular
7
Herkese iyi forumlar.Cihazım redmi note 10 global

Merak ettiğim için hindistan fasboot romu kurdum beğenmeyince geri globale dönmek istedim fakat daha önce custom romdan sonra bizzat sorunsuz kurduğum global rom bu sefer kurulmasına hatta miflash uygulamasında başarıyla tamamlandı demesine rağmen fastbootta taıkılıp kaldı.tekrar hindistan rom üstüne global rom kurdum hatta farklı miflash versiyonu denedim ama ne yaptıysam yapayım cihaz tüm başarılı işlemlerden sonra açılmak yerine fastboota atıyor kendisini.her şey yolunda gözükse de her seferinde fastbootta takılıp kalıyor.şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.moderatör arkadaşlardan yardım bekliyorum

Çözüldü!

Aynı sorunu yaşayan arkadaşların bilgisi olsun.Global rom üzerine hindistan ya da çin farketmeksizin rom kurar ve bu sorunu sizde yaşarsanız,yapmanız gereken cihaza twrp kurup cihazın dahili yazılımını silip ardından custom rom kurun,daha sonra tekrar stock romu miflash uygulamasından kurunca cihaz sorunsuz şekilde açılıyor.

Dikkat bu işlemler hakkında bilginiz yoksa bilen birilerine danışın aksi taktirde telefonunuzun anakartı tamamen çöp olabilir.

Üst Alt