Yardım Fastboot rom yüklerken yanlışlıkla bootloaderi kapattım

Lixard

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhan
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Beyler merhaba mi 6 model telefonuma miui 11 için fastboot rom indirdim kurarken mi flash'ta bootlaoader kapalı seçeneği takılıymış bir yükledim telefona artık hiçbir romu yükleyemiyorum.
getvar product 2 &1 findstr tarzı hatalar veriyor romu kurarken ne yapmam lazım arkadaşlar lütfen yardımcı olun tam da telefonun lazım olduğu zamandı.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Beyler merhaba mi 6 model telefonuma miui 11 için fastboot rom indirdim kurarken mi flash'ta bootlaoader kapalı seçeneği takılıymış bir yükledim telefona artık hiçbir romu yükleyemiyorum.
getvar product 2 &1 findstr tarzı hatalar veriyor romu kurarken ne yapmam lazım arkadaşlar lütfen yardımcı olun tam da telefonun lazım olduğu zamandı.
Konu açmadan önce, ARAMA yaparsanız daha hızlı çözüme/cevaba ulaşabilirsiniz. Benzer sorunun yaşandığı bu konuyu inceleyebilirsiniz.

Oyla:

Lixard

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhan
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Konu açmadan önce, ARAMA yaparsanız daha hızlı çözüme/cevaba ulaşabilirsiniz. Benzer sorunun yaşandığı bu konuyu inceleyebilirsiniz.
Benim durum öyle değil ama mi flash'ta gözükmüyor telefon o işlemi yapınca yanlışlıkla bootloader'i kapattım ben.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Edl modu attığınız konudaki şekilde açınca telefon gözükmüyor normalde gözüktüğü halde.

Oyla:

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Benim durum öyle değil ama mi flash'ta gözükmüyor telefon o işlemi yapınca yanlışlıkla bootloader'i kapattım ben.
Zenex Hocamla irtibata geçin.

Oyla:

Lixard

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhan
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Zenex Hocamla irtibata geçin.
Çok teşekkür ederim ilk attığınız yöntemi bir daha denedim oldu sayenizde kurtardım telefonu çok teşekkürler tekrardan.

Oyla:

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Çok teşekkür ederim ilk attığınız yöntemi bir daha denedim oldu sayenizde kurtardım telefonu çok teşekkürler tekrardan.
Sorunun çözülmüş olmasından mutlu oldum. Güle güle kullanın. :)

Oyla:
Üst Alt