Soru Fastboot Rom ve Recovery rom farkları?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Arkadaşlar Mi 5s kullanıyorum. O kadar bekledim fakat güncelleme gelmedi bende recovery dosyasını manuel olarak indirdim kurmayı düsünüyorum. Telefon 4 saat 53 dakika ekran süresi veriyor ve bu bana yetmiyor telefonda facebook, twitter, instagram, messenger var. Telefonla genelde chrome ile internette geziniyorum. Sosyal medyayı takip ediyorum başka da birşey yapmıyorum, oyun hiç oynamadım. Bu ekran süresi ilk başlarda çok iyiydi 7 saat kadar.

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Arkadaşlar Mi 5s kullanıyorum. O kadar bekledim fakat güncelleme gelmedi bende recovery dosyasını manuel olarak indirdim kurmayı düsünüyorum. Telefon 4 saat 53 dakika ekran süresi veriyor ve bu bana yetmiyor telefonda facebook, twitter, instagram, messenger var. Telefonla genelde chrome ile internette geziniyorum. Sosyal medyayı takip ediyorum başka da birşey yapmıyorum, oyun hiç oynamadım. Bu ekran süresi ilk başlarda çok iyiydi 7 saat kadar.
Güncellemeler stabil değil hocam hemen hemen herkesin ekran süreleri düşüyor performansi düşüyor nedenini bilmiyorum bende katılıyorum dediklerine

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncellemeler stabil değil hocam hemen hemen herkesin ekran süreleri düşüyor performansi düşüyor nedenini bilmiyorum bende katılıyorum dediklerine
Allahtan stabil diye yüklüyoruz beta olsa 2 saat ekran süresi alacağız desene. Eski miui ekibinden kimse kalmadı galiba v5 kullanırken motorola razr telefona o performans ne idi Sırf miui için aldım bu telefonu.

Yeni çıkan güncellemeyi yükleyeyim mi ne diyorsun. Bundan kötüsü olmaz heralde :)

Oyla:

Miui8yklm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
1
En iyisi fake rommu hocam şimdi :)

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
En iyisi fake rommu hocam şimdi :)

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Vala hocam ben simdi yükledim son çıkan güncellemeyi ne olacaksa olsun artık. Telefonu da sıfırladım simdi onu bekliyorum temiz bir kurulum her zaman iyidir

Edit: yükledim simdi chrome ile hizliresim.com adresine resim yüklenmiyor 1.hata bu

Edit 2: Hiçbir şekilde chrome ile upload etmiyor resim dosya vs.

Son düzenleme:
Oyla:

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Vala hocam ben simdi yükledim son çıkan güncellemeyi ne olacaksa olsun artık. Telefonu da sıfırladım simdi onu bekliyorum temiz bir kurulum her zaman iyidir

Edit: yükledim simdi chrome ile hizliresim.com adresine resim yüklenmiyor 1.hata bu

Edit 2: Hiçbir şekilde chrome ile upload etmiyor resim dosya vs.
size tavsiyem hocam yeni sürüm güncellemden başkalarının yorumlarına göre güncelleyin gelir gelmez güncellemeyin miui seviyorsunuz galiba bende mi4 var ben nefret ediyorum çok kötü cihazdan tam performans alamıyorum custom rom kullanıyorum örneğin sizde böyle bir yol izleyebilirsiniz isterseniz

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
size tavsiyem hocam yeni sürüm güncellemden başkalarının yorumlarına göre güncelleyin gelir gelmez güncellemeyin miui seviyorsunuz galiba bende mi4 var ben nefret ediyorum çok kötü cihazdan tam performans alamıyorum custom rom kullanıyorum örneğin sizde böyle bir yol izleyebilirsiniz isterseniz
Hocam zaten cihaz iyi ekran süresi vermiyordu o yüzden güncelleyim dedim ama daha da kötü oldu gibi zamanla anlarım artık neyin ne olduğunu. ama chromedan upload etmediği kesin

Oyla:
Üst Alt