Rom [Fastboot] Redmi Note 9 Pro Max - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.1.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
miui11kapak-png.66454

Merhaba arkadaşlar , Redmi Note 9 Pro Max Miui 11 Stabil ( Xiaomi.eu) romu çıkmıştır.
%100 Türkçedir.

İlk Kurulum

1. Cihazı fastboot moduna alın ( cihazı kapatın ses kısma ve power tuşuna basılı tutarak)
  2. İndirdiğiniz .zip dosyasını bir klasöre çıkartın
  3. windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat dosyasını çalıştırın. (tüm verileriniz silinir)
  4. Romu kurmaya başlayacaktır.
  5. Cihazın açılışı 10 dakika kadar sürebilir.

Güncelleme için (Bundan sonraki güncellemeler için)
  1. Cihazı fastboot moduna alın ( cihazı kapatın ses kısma ve power tuşuna basılı tutarak)
  3. windows_fastboot_update_rom.bat dosyasını çalıştırın. (verileriniz silinmez)
  4. Cihazın açılışı 5 dakika kadar sürebilir.

Ekran Görüntüleri:
Eklenecek.

Bilinen Hatalar:
MIUI11 ilk rom.

Not:
1-Ayarlar Telefon hakkında - miui sürümü 7 kez dokunun geliştirici olun
2- Ayarlar- Ek ayarlar - geliştirici seçenekleri menüsünden oem kilidi ve usb hata ayıklama modu açık olsun.

Romu indiremeyenler siteyi açtığınızda Chrome seçeneklerinden Masaüstü sitesi alanını işaretlesin.

İndirme Bağlantısı Stabil:

SANABY81

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Not 9 pro max
Konular
0
miui11kapak-png.66454

Merhaba arkadaşlar , Redmi Note 9 Pro Max Miui 11 Stabil ( Xiaomi.eu) romu çıkmıştır.
%100 Türkçedir.

İlk Kurulum

3. windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat dosyasını çalıştırın. (tüm verileriniz silinir)
  4. Romu kurmaya başlayacaktır.
  5. Cihazın açılışı 10 dakika kadar sürebilir.

Güncelleme için (Bundan sonraki güncellemeler için)
  3. windows_fastboot_update_rom.bat dosyasını çalıştırın. (verileriniz silinmez)
  4. Cihazın açılışı 5 dakika kadar sürebilir.

Ekran Görüntüleri:
Eklenecek.

Bilinen Hatalar:
MIUI11 ilk rom.

Not:
1-Ayarlar Telefon hakkında - miui sürümü 7 kez dokunun geliştirici olun
2- Ayarlar- Ek ayarlar - geliştirici seçenekleri menüsünden oem kilidi ve usb hata ayıklama modu açık olsun.

Romu indiremeyenler siteyi açtığınızda Chrome seçeneklerinden Masaüstü sitesi alanını işaretlesin.

İndirme Bağlantısı Stabil:
xioami tool proglamı ile mi kuracagız yoksa başka bir program varmı

memogoren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Z2
Konular
3
Kurmayın arkadaşlar henüz, telefon şarjdayken idle veya iş yaparken yanıyor resmen sıcaktan. Ya bu sorunu ben yaşıyorum ya da bir ısınma sıkıntısı mevcut.

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Kurmayın arkadaşlar henüz, telefon şarjdayken idle veya iş yaparken yanıyor resmen sıcaktan. Ya bu sorunu ben yaşıyorum ya da bir ısınma sıkıntısı mevcut.
bu eski kurulum hocam wu anda recovery yontemiyle kuruluyor artik ve evet dun wardeyken batarya 42 dereceleri goru altina buz kaliplari koydum mecbur havalar baya sicakladi ondandir

memogoren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Z2
Konular
3
Alakası yok hocam, batarya mi turbo charge yazmasına rağmen hem yavaş şarj oluyor hem ısınıyor altına kulp aramaya gerek yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2-3 custom romda kullandığım mi11 in kamera özelliklerini getirmemeleri beni üzdü açıkçası bu arada, ışık fotoğrafı klon kamera vs çok beğendiğim hususlar. Umarım port olmayan şu stabil android 11 üzerine güzel romlar çıkar.

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Alakası yok hocam, batarya mi turbo charge yazmasına rağmen hem yavaş şarj oluyor hem ısınıyor altına kulp aramaya gerek yok.

2-3 custom romda kullandığım mi11 in kamera özelliklerini getirmemeleri beni üzdü açıkçası bu arada, ışık fotoğrafı klon kamera vs çok beğendiğim hususlar. Umarım port olmayan şu stabil android 11 üzerine güzel romlar çıkar.
ben 1 yil oldu nerdeyse 9 pro kullaniyorum 0-dan 100-e 80 dakikaya doluyor evet isinma var yok demiyorum 60,65% dolana kadar 39,40 derece oluyordu bataraya sonra yavaw yavaw soyuyor ama dundendir hava baya sicak telefonda awiri isindi warjdayken normal olarak

wimdi farketdim hocam sizin cihaz max ben jeyuse kullaniyorum pekde fark olmamali aslinda ama bilemedim

memogoren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Z2
Konular
3
Hocam cihaz aşırı hızlı deşarj olmaya başladı güncelleme sonrası. Hem zor doluyor hem hızlı deşarj oluyor. Bu eski romu fastboot tan atsam klon imeili cihazda sorun yaratır mı bilginiz var mıdır?

Üst Alt