Çözüldü Fastboot modunda USB görmüyor

Ksen0n

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
1
Selamlar, telefon yeni elime geçti, bootloader kilidini açmak için gerekli işlemleri yaptım telefondan, daha sonra USB'yi bağlayıp aygıt yöneticisinden baktığımda POCO X3 olarak görebiliyorum telefonu. telefonu fastboot modunda açıp USB'yi bağladığımda aygıt yöneticisinde böyle gözüküyor, bu sebepten dolayı unlock tool'da da cihaz listelenemiyor.
bir sürü driver kurdum ancak çzüm olmadı, W10'de sürücü imza zorlamasını da devre dışı bıraktım yine olmadı. Yardım edebilecek var mi?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

tugsanarda

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Niyazi ARDA
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
7
Selamlar, telefon yeni elime geçti, bootloader kilidini açmak için gerekli işlemleri yaptım telefondan, daha sonra USB'yi bağlayıp aygıt yöneticisinden baktığımda POCO X3 olarak görebiliyorum telefonu. telefonu fastboot modunda açıp USB'yi bağladığımda aygıt yöneticisinde böyle gözüküyor, bu sebepten dolayı unlock tool'da da cihaz listelenemiyor.
bir sürü driver kurdum ancak çzüm olmadı, W10'de sürücü imza zorlamasını da devre dışı bıraktım yine olmadı. Yardım edebilecek var mi?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Fastboot sürücüleri yükle

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
bunu masaüstüne çıkarın. android soru işareti olan driveri bununla güncelleyin..

Ekli dosyalar

• Android_Soru_İşaretine_Düşen_için_driver.rar
    8,4 MB · Görüntüleme: 467
Oyla: Çözüm

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
çözüm işareti alalım :)

Oyla:

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
bunu masaüstüne çıkarın. android soru işareti olan driveri bununla güncelleyin..
Ben fastboot moduna alıp usb'yi taktım. Aygıt yöneticisinden yolunu bu dosya olarak gösterip güncellemeye çalıştığımda sürücü bulunamadı diyor. Bir türlü fastboot modunda tanıtamadım. BL kilidini açarken beklemeden açma yöntemini yapmıştım ondan dolayımı acaba? Sanmıyorum pek ama.

Oyla:

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Ben fastboot moduna alıp usb'yi taktım. Aygıt yöneticisinden yolunu bu dosya olarak gösterip güncellemeye çalıştığımda sürücü bulunamadı diyor. Bir türlü fastboot modunda tanıtamadım. BL kilidini açarken beklemeden açma yöntemini yapmıştım ondan dolayımı acaba? Sanmıyorum pek ama.
Ek olarak şunu da belirteyim. Başka bir xiaomi cihazı da taktım. Bl kilidi açık olmayan. Onu da tanımadı. Sıkıntı büyük ihtimalle PC tarafında. Sürücü imza doğrulamasını da devre dışı bıraktım. Ancak fastboot modunda bir türlü tanıtamadım.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Ek olarak şunu da belirteyim. Başka bir xiaomi cihazı da taktım. Bl kilidi açık olmayan. Onu da tanımadı. Sıkıntı büyük ihtimalle PC tarafında. Sürücü imza doğrulamasını da devre dışı bıraktım. Ancak fastboot modunda bir türlü tanıtamadım.
aygıt yöneticisinde android soru işareti şeklinde driver varsa tanıtmanız gerekli.

Oyla:
Üst Alt