Rom fastboot modunda takılı kaldım

Esméraldaasd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Esmer
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
1
cihazım mi note 10 lite yurtdışı telefonu rootlu sistem güncellemesi otomatik olmadığını biliyodum ve manuel yapmak da riskli gelmişti uğraşmamıştım geçen gece telefon şarjdayken uyumuşum ve sanırım saat ikide indirilik olan sistem güncellemesini yapmaya çalıştı fakat rootlu olduğundan başarısız oldu şimdi ekrana fastboot ekranı geliyo ses arttırma ve aç kapa tuşuna basınca twrp ekranı geliyo ordan reboot system de yaptım fakat değişen bir şey olmadı napmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Mi flash la stock rom kuracaksınız dikkatli olun mi flash da ki clean all seçeneği seçili olsun yoksa telefonunuz çok daha başınızı ağritir

Esméraldaasd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Esmer
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pc üzerinden yapmam gerekiyor değil mi? genel olarak bu tarz konularla ilgiliyim ama ilk defa yapacağım bir şey daha ayrıntılı anlatır mısın ya da dediğini yapan bir video var mı

Esméraldaasd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Esmer
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
1
pc üzerinden yapmam gerekiyor değil mi? genel olarak bu tarz konularla ilgiliyim ama ilk defa yapacağım bir şey daha ayrıntılı anlatır mısın ya da dediğini yapan bir video var mı
rom dosyasını seçerken recovery veya fastboot neye göre seçmem gerekiyor

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Çok basit videoya gerek yok. Cihazını fastboot moduna alıp pc ye bağla sonra uyumlu fastboot rom dosyasını klasöre çıkar daha sonra o klasörü rom adı vererek oluşturacağın klasörün içine at, mi flash programını açıp (sol üstte browse veya dosya seç yazar) klasöre çıkardığın romun içindeki images klasörünü seç. Daha sonra genelde sağ alt tarafta olur bootloaderi kilitle seçeneği olur onu sakın seçme (ingilizce yazabilir çeviri yaparsın o kısmı) flash all (türkçesi temiz kurulum) yazacak onu seç, flash yazısına tıkladığında kurulum işlemi başlar. Senin artık yapman gereken birşey yok telefon kendi kendine açılır.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
hocam sizin için örnek bir video olacaktır izleyin yardımı dokunu mi flash programından clean all seçenegi seçili olsun digerlerini kesinlikle seçmeyin

Esméraldaasd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Esmer
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
1
Çok basit videoya gerek yok. Cihazını fastboot moduna alıp pc ye bağla sonra uyumlu fastboot rom dosyasını klasöre çıkar daha sonra o klasörü rom adı vererek oluşturacağın klasörün içine at, mi flash programını açıp (sol üstte browse veya dosya seç yazar) klasöre çıkardığın romun içindeki images klasörünü seç. Daha sonra genelde sağ alt tarafta olur bootloaderi kilitle seçeneği olur onu sakın seçme (ingilizce yazabilir çeviri yaparsın o kısmı) flash all (türkçesi temiz kurulum) yazacak onu seç, flash yazısına tıkladığında kurulum işlemi başlar. Senin artık yapman gereken birşey yok telefon kendi kendine açılır.
evet biraz uğraşınca oldu fakat miflash telefonu görmüyor geri kalan her şeyi hallettim bu telefon rootlu twrp yklü bootloader kilidi falan açık mıdır cihazda geliştirici olduğumu biliyorum onda sıkıntı yok ama hata ayıklama falan kapalı olabilir mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam sizin için örnek bir video olacaktır izleyin yardımı dokunu mi flash programından clean all seçenegi seçili olsun digerlerini kesinlikle seçmeyin
teşekkür ederim hocam faydalandım bu videolardan ama miflash telefonu görmüyor

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
hocam sizin için örnek bir video olacaktır izleyin yardımı dokunu mi flash programından clean all seçenegi seçili olsun digerlerini kesinlikle seçmeyin başınız agrıyabilir

evet biraz uğraşınca oldu fakat miflash telefonu görmüyor geri kalan her şeyi hallettim bu telefon rootlu twrp yklü bootloader kilidi falan açık mıdır cihazda geliştirici olduğumu biliyorum onda sıkıntı yok ama hata ayıklama falan kapalı olabilir mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

teşekkür ederim hocam faydalandım bu videolardan ama miflash telefonu görmüyor
aygıt yöneticisine bakın driver yüklenmemiş olabilir android yazar

Esméraldaasd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Esmer
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
1
hocam sizin için örnek bir video olacaktır izleyin yardımı dokunu mi flash programından clean all seçenegi seçili olsun digerlerini kesinlikle seçmeyin başınız agrıyabilir

sanırım oldu hocam şu an yükleniyor

Esméraldaasd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Esmer
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
1

android yazıyor yanında ünlem işareti var

Üst Alt