Yardım Fastboot Modum Farklı Bootloader Kilit Açamıyorum

abdülrezzak.kavra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülrezzak
Cihazım
Mı 8 Lite
Konular
10
Merhaba elimde 1 adet Redmi Note10 Pro Yurtdışı bir cihaz var ve bootloader kilidi kapalı nv data arızası veriyor güncelleme sonrasında. Öncelikle bi kaç sorum var ve yardıma ihtiyacım var gerekirse ücretli bir şekilde. Önce bootloader kilidi açmayı denedim fakat programda telefonu hiçbir şekilde görmüyor. Bootloader açmadan modemi flashladım ancak hiç bir işe yaramadı. Kilidi de açamıyorum lütfen yardım edermisiniz. Ve anlamadığım bir konu da cihazın fastboot modu değişik bu normal mi ? Ve sürekli olarak bu fastboot moduna almadan çnce şarj işareti çıkıyornve hiç gitmiyor ancak fastboot da görmüyorum ve recovery e giremiyorum. Şuan ne yapmam gerekiyor.

Ekli dosyalar

• 16557604712154525527759217824587 [miuiturkiye.net].jpg
    16557604712154525527759217824587 [miuiturkiye.net].jpg
    676 KB · Görüntüleme: 18
  • 16557605737726347224101340533082 [miuiturkiye.net].jpg
    16557605737726347224101340533082 [miuiturkiye.net].jpg
    694,8 KB · Görüntüleme: 17

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
hocam xiaomitool v2 yerine diğer programı deneyin bence belk düzelir
bir de evet ikonun farklı olması normal onda bir sıkıntı yok

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Merhaba elimde 1 adet Redmi Note10 Pro Yurtdışı bir cihaz var ve bootloader kilidi kapalı nv data arızası veriyor güncelleme sonrasında. Öncelikle bi kaç sorum var ve yardıma ihtiyacım var gerekirse ücretli bir şekilde. Önce bootloader kilidi açmayı denedim fakat programda telefonu hiçbir şekilde görmüyor. Bootloader açmadan modemi flashladım ancak hiç bir işe yaramadı. Kilidi de açamıyorum lütfen yardım edermisiniz. Ve anlamadığım bir konu da cihazın fastboot modu değişik bu normal mi ? Ve sürekli olarak bu fastboot moduna almadan çnce şarj işareti çıkıyornve hiç gitmiyor ancak fastboot da görmüyorum ve recovery e giremiyorum. Şuan ne yapmam gerekiyor.
miu 13 fastboot böyle sorun yok ücretli destekten destek alabilirsin

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
  • 3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

yaaplu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Naci
Cihazım
RedmiNote12pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
14
nv data soruyorsa fastbottan modem dosyasını yazman lazım. Repair yapıldıysa bl açık olması lazım. Miflashla rom atıp bl kapattıysanız başka tabi. imei uçmadıysa modem yazdıktan sonra düzelir diye dusunuyorum.
burası işine yarayabilir. Rehber - Bootloader Kilidi Kapalı Cihaza Rom Yükleme Rehberi [UNBRİCK]

Son düzenleme:

winterson3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
0
Hard brick olmuş telefon. Bootloader kilidi açabilmen için edl modda stock rom flashlaman lazım ama onu sadece xiaomi servisi hesabı olanlar yapabilir. Diğer yok da qualcomm driverları atmak ama Redmi note 10 pro için o sanırım yok. Tek çözüm yolu garanti ama cihaz yurtdışı demişsiniz. Nasıl oldu böyle?

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Hocam hiç de zor bir şey değil önce cihazı e-dl moda alacaksınız sonra uygun eng modem flash'layacaksınız Bunun için de dft Pro Hydra cimera tr Tools ya da Lima Tool gibi özel programlardan herhangi birine sahip olmanız gerekiyor
Edl moda ( otomatik yükleme modu) iki türlü şekilde geçiş yapabilirsiniz ilk geçiş cihazın arka kapağı sökülüp uygun şemaya bakıldıktan sonra test point bölgelerini bulmanız lazım 2 yol ise Halep tek adında bir Arapların sitesi var Orada da Xiaomi Auto Tool adında bir araçları var 75 liraya 5 kredi satın alabiliyorsunuz bir kredi ile de cihazı edl moda alıp eng modem atabilirsiniz

Üst Alt