Soru fastboot modu

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
aosp 11
Telefon Modeli
mi note 10 lite
Bootloader Kilidi
Açık
merhaba arkadaşlar , benim sorum olacaktı. Ben telefonu çok kurcalayan birisiyim rom konusunda özelikle sürekli takip ederim her romu denerim
yine birgün telefonu kurcalaken telefonum için aynı geliştirici tarafından yeni çıkan bir recovery gördüm (bu arada telefonuma başka recovery yüklüydü ) telefonuma yükledim twrp yeniden başlattım .
Twrp açarken twrp ekranında kalıyor görselde kalıyor yani (menü kısmında değil ) sonra dedim fastboot rom atayım düzelsin bu seferde telefonum fastboot modunda hiçbirşekilde bilgisayarda görünmüyordu başka bilgisayarda denedim mi flash uygulamasındada gözükmüyordu bütün driverler yüklü başka telefon bağladığımda (mi 6) gözüküyor benim mi note 10 lite cihazım gözükmedi .
sizce neden kaynaklı bu sorun ?

bundan 1 ay önce yine bu tarz sorun yaşadım twrp çalışıyor ama fastboot modda bilgisayar tarafından gözükmedi bende twrp den orjinal rom yükleyerek telefonu fabrika haline getirdim twrp ortadan kaldırdım yani ama telefonuma imei atılmamıştı aldığım telefoncuya götürdüm adam imei attı twrp de yüklemişti kontrol ettiğimde eve götürdüm taktım bilgisayara yine gözükmedi bilgisayarda sonra bende öyle kullanmaya devam ettim 3 gün sonra yeni çıkan android 11 uyumlu twrp vardı onu kurudm cihazıma sonra dedim fastboot modda kontrol edeyim mi flash ile baktığımda bilgisayar görmüştü.

şimdi yine başımda bahsettiğim gibi fastboot sorunu var yine bilgisayar görmüyor twrp de değiştirdim ama yine değişen olmadı sizce sorun nerede ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Evdeki pc de sorun var sizin...

Yardım - fastboot modunda bilgisayar telefonumu görmüyor | MIUI Türkiye Forumu (miuiturkiye.net)

Yardım - twrp sorunu | MIUI Türkiye Forumu (miuiturkiye.net)

Oyla:

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evdeki pc de sorun var sizin...

Yardım - fastboot modunda bilgisayar telefonumu görmüyor | MIUI Türkiye Forumu (miuiturkiye.net)

Yardım - twrp sorunu | MIUI Türkiye Forumu (miuiturkiye.net)
Evdeki 2 bilgisayarda bozuk yani ama duzeltigim zaman yine aynı bilgisayar tanıyor

Oyla:

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman bizlik sorun yok ;)
değişik yazılımsal bir sorun var bende onu öğrenmeye çalışıyorum telefoncu bu cihazı tekrar nasıl ayağa kaldıdı hangi programları kullandı

Oyla:
Üst Alt