fastboot modu twrp giriş yapamıyorum

koraygundogdu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KORAY
Cihazım
note pro
Konular
9
arkadaşlar selam note pro kullanıcısıyım cihaza bir ses dosyası flashlamak istedim flashladıktan sonra cihaz mi logosunda takılı kaldı. fastboot moduna girdim twrp yi açmak için adb minimal ile komutları doğru yazmama rağmen bir türlü twrpye giriş yapamıyorum ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olun.

RepairM@n

Hak ismi okunmalı dillerde !
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RepairM@n
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
fast boot twrp.img komutuyla girebilirsiniz. (twrp yerine recovery dosyanızın ismini yazacaksınız)

koraygundogdu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KORAY
Cihazım
note pro
Konular
9
fast boot twrp.img komutuyla girebilirsiniz. (twrp yerine recovery dosyanızın ismini yazacaksınız)
hiç bir şekilde giremiyorum cihaz fastboot boot img.recovery yaptıktan sonra bilgisayar MTP usb aygıtı çıkarılmış yazıyor. yeni rom atmıştım sıfırdan ordan usb ayıklamayı açmadım hatam orda sanırım. ne yapmam gerek daha önce yaptığım şeyi yapamamak telaşa soktu. birde cihazı pc ye taktığım zaman bildirim ışığı da yanmıyor takılı diye.

mavi06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mükremin
Cihazım
Mi Note 3
Konular
5
Elinde bootloader kilidi olmayan fastboot çin romu varsa onu yüklesen sorun çözülür sanırım

MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

koraygundogdu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KORAY
Cihazım
note pro
Konular
9
Elinde bootloader kilidi olmayan fastboot çin romu varsa onu yüklesen sorun çözülür sanırım

MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sorun tam boot yapıyorum fastboot da MTP usb aygıtı (aygıt çıkarılmış diyor) usb ile bağlantısını görse sanırım yapacağım. çünkü şarja taktığımda mi logosuna takılı kaldığında cihaz şarj almıyor. ancak onu da fastboot moduna alıyorum bi süre sonra tekrar mi logosu açılıp şarj alıyor tel o şekilde kaldı. lütfen rica ediyorum bilgili arkadaşlarıma bir yazıversin buraya USB hata ayıklama modu kapalı bunu komutlarla nasıl telefona işleyebilirim nette aramadığım şey kalmadı pc hiç bir şekilde yüklemiyor.

Son düzenleme:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
adb reboot edl komutuyla 9008 e alıp mi flash ile rom kurmayı deneyebilirsiniz. Mi flash telefonu görüyor mu?

koraygundogdu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KORAY
Cihazım
note pro
Konular
9
adb reboot edl komutuyla 9008 e alıp mi flash ile rom kurmayı deneyebilirsiniz. Mi flash telefonu görüyor mu?
Malesef görmüyor miflash tool u da hocam. )= kaldım öyle ce

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Malesef görmüyor miflash tool u da hocam. )= kaldım öyle ce
Hocam o zaman şöyl yapıyoruz telefonu mi logosunda bırakıyorsunuz maksat şarjı bitsin şarjı 0 lanıncaya kadar mi logosunda kalsın tel. Şarj sıfıra inince yani telefonun power tuşuna basıpta tepki vermeyince telefonu bilgisayara bağlıyoruz. Mi flash telefonu görecektir. Ama şarjının tamamen bitmiş olması gerekli.

koraygundogdu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KORAY
Cihazım
note pro
Konular
9
Hocam o zaman şöyl yapıyoruz telefonu mi logosunda bırakıyorsunuz maksat şarjı bitsin şarjı 0 lanıncaya kadar mi logosunda kalsın tel. Şarj sıfıra inince yani telefonun power tuşuna basıpta tepki vermeyince telefonu bilgisayara bağlıyoruz. Mi flash telefonu görecektir. Ama şarjının tamamen bitmiş olması gerekli.
tamam hocam şarjı full 1 gün beklemem gerekecek sanırım:(

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro