Sohbet Fastboot moda geçince bilgisayar görmüyor

adrenao

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
das
Cihazım
sadasdas
Konular
2
redmi note 6 pro ne fastboot moda geçince bilgisayar görmüyor. Diğer bilgisayarım da görmüyor. Bütün driverlar yüklü olmasına rağmen. Bir recovery yükleyemedik. Bundan önce redmi 5 plus kullandım yine aynı sorunlar daha da xiaomi almam. Birçok sorun barındırıyor bünyesinde güncelleme desen sıkıntılı sürüm oldu mu güncelleme hakkı bittiği için gelmez. Redmi note 6 pro gibi bir cihaz kendi kendine yavaşlar saçmalıktan öte bir şey değil.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
redmi note 6 pro ne fastboot moda geçince bilgisayar görmüyor. Diğer bilgisayarım da görmüyor. Bütün driverlar yüklü olmasına rağmen. Bir recovery yükleyemedik. Bundan önce redmi 5 plus kullandım yine aynı sorunlar daha da xiaomi almam. Birçok sorun barındırıyor bünyesinde güncelleme desen sıkıntılı sürüm oldu mu güncelleme hakkı bittiği için gelmez. Redmi note 6 pro gibi bir cihaz kendi kendine yavaşlar saçmalıktan öte bir şey değil.
Bence yanlış düşünüyorsunuz.Android platformu diğer işletim sistemleri gibi zamanla yavaşlayabilir.Rn6 Pro 2018 yılında çıkmış bir cihaz ve chipseti süper bir cihaz değil (Sd 636).Size tavsiyem AOSP rom kurup cihazdan maksimum performansı almaya çalışın.İlk bahsettiğiniz durumların cihazla pek ilgisi yok illa driver vb bir şey eksiktir.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Bence yanlış düşünüyorsunuz.Android platformu diğer işletim sistemleri gibi zamanla yavaşlayabilir.Rn6 Pro 2018 yılında çıkmış bir cihaz ve chipseti süper bir cihaz değil (Sd 636).Size tavsiyem AOSP rom kurup cihazdan maksimum performansı almaya çalışın.İlk bahsettiğiniz durumların cihazla pek ilgisi yok illa driver vb bir şey eksiktir.
Kesinlikle katılıyorum driver eksiktir bencede

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
Kesinlikle katılıyorum driver eksiktir

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Usb hata ayaklıma açık mı acaba. Bide telefon açıkken usb hata ayıklama açıksa bile kapatıp açın. Orda sizden bir onay isteyecek kabul edin. Tekrar deneyin

Cayanshn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cayan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Kesinlikle katılıyorum Xiaomi fiyatına göre diğer Android telefonlara kıyasla uygun bir telefon fakat ucuz etin yahnisi yenilmez diye bir laf vardır Birçok kronik sorunları olan bir telefon diğer tüm sorunları geçtim şebekede mi çekmez arkadaş nasıl bı telefon yaptınız bari şebeke cekeydi

adrenao

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
das
Cihazım
sadasdas
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesinlikle katılıyorum Xiaomi fiyatına göre diğer Android telefonlara kıyasla uygun bir telefon fakat ucuz etin yahnisi yenilmez diye bir laf vardır Birçok kronik sorunları olan bir telefon diğer tüm sorunları geçtim şebekede mi çekmez arkadaş nasıl bı telefon yaptınız bari şebeke cekeydi
İşin garip tarafı telefon neden kendi kendine yavaşladı. Ana menüye bir uygulamadan dönmek istediğimde çok yavaş. Ölü pixsel sorunları da cabası.

Cayanshn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cayan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
İşin garip tarafı telefon neden kendi kendine yavaşladı. Ana menüye bir uygulamadan dönmek istediğimde çok yavaş. Ölü pixsel sorunları da cabasi.
Telefon yavaşlama malesef android telefonların çoğunda oluyor özellikle yeni gelen güncellemeden sonra bu tür sıkıntılar çıkıyor. Ama tabi sadece yavaşlama değil mevzu başka sorunlar da var

adrenao

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
das
Cihazım
sadasdas
Konular
2
Telefon yavaşlama malesef android telefonların çoğunda oluyor özellikle yeni gelen güncellemeden sonra bu tür sıkıntılar çıkıyor. Ama tabi sadece yavaşlama değil mevzu başka sorunlar da var
maalesef hocam uzun zamandır problem yoktu. Kendi kendine sabah kalktım yavaşlamış. Güncelleme almayan bir model oldu zaten. Xiaomi sınıfta kalıyor güncelleme konusunda. Hatalı sürüm olsa dahi güncelleme hakkı bitti mi güncelleme vermiyor.

Üst Alt