Çözüldü fastboot ile kurabileceğim güncel eu room

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hocam romu indirip linkteki konuyu iyice okuyup konuda anlatılan gibi yaparsanız kusursuz geçebilirsiniz
Konuyu iyice anlayana kadar okuyun hocam
dediğiniz yere 2 defa tıklayınca indirmeye başladı. Cihaz da global versiyon yüklü iken ; buradan eu room indirim, twrp ile yükleme yapmaya çalışmıştım, sistem/data/dalkwipe yaparak ve sonrasında cihaz sadece fastboot modunda açılmaya başlamıştı. Umarım bu defa aynı süreci tekrar yaşamam. Teşekkürler.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
dediğiniz yere 2 defa tıklayınca indirmeye başladı. Cihaz da global versiyon yüklü iken ; buradan eu room indirim, twrp ile yükleme yapmaya çalışmıştım, sistem/data/dalkwipe yaparak ve sonrasında cihaz sadece fastboot modunda açılmaya başlamıştı. Umarım bu defa aynı süreci tekrar yaşamam. Teşekkürler.

Üst mesajda verdiğim rom kurulum ile yükleme yapın, en az iki kere okuyun/izleyin linki...

isaeksici

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
isa eksici
Cihazım
Mi 9
Konular
7
Üst mesajda verdiğim rom kurulum ile yükleme yapın, en az iki kere okuyun/izleyin linki...
Okudum, teşekkür ederim. Yanlış anlamadıysam, twrp modda iken, pc den telefona dosya aktarmak gerekiyor, bu mümkün mü, yani twrp modda iken pc telefona dosya gönderebiliyor mu ?

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Okudum, teşekkür ederim. Yanlış anlamadıysam, twrp modda iken, pc den telefona dosya aktarmak gerekiyor, bu mümkün mü, yani twrp modda iken pc telefona dosya gönderebiliyor mu ?
Evet hocam mümkün
Format data sonrası aktarmaya biliyor reboot recovery yapın aktaracaktır

isaeksici

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
isa eksici
Cihazım
Mi 9
Konular
7
Sonucu bildirmek ve teşekkür etmek için, nihayet siteye giriş yapabildim. Çok teşekkür ederim. Ve aynı işlemleri aynı verilerle tekrar tekrar yaparak, farklı sonuç alınan yegane sistem Android sistemi sanırım :) Tek fark, bilgisayarı komple kapatıp açmak olmuştu, benzer durumları yaşayabilecek arkadaşlar, neden bende işe yaramıyor bu çözüm diye dert etmesinler, mutlaka işe yarıyor, bir kaç defa denemek gerekiyor. Tekrar teşekkür ederim.

Üst Alt