Yardım Fastboot Hatasından sonra Ekran gelmiyor

Cyclone

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RN8 Pro 6/64
Konular
6
Merhaba arkadaşlar.
Dün akşam cihazımda Endonezya Android 9 Miui11 yüklü iken Global rom olan Android 9 Miui10 denemek için fastboottan rom atarken yükleme sonuna doğru programda device error deyip hata verdi. Cihazda ekran hiç bir şekilde açılmıyor. Sadece tuşlara basınca titreme yapıyor. Çözümü nedir ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Geçmiş olsun. Spflashtool yöntemi ile yüklemeyi deneyin. Olmaz ise yetkili hesap ile uzaktan destek verebiliriz.

Cyclone

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RN8 Pro 6/64
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Spflashtool ile deniyorum lakin flashtool programında herhangi bir tepkime göremiyorum. cihazın bağlı olduğuna veya yüklemenin olup olmadığına dair

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Spflashtool ile deniyorum lakin flashtool programında herhangi bir tepkime göremiyorum. cihazın bağlı olduğuna veya yüklemenin olup olmadığına dair
yüklemez zaten preloader port vermeyeceği için. Ben yinede denememiş olmayın diye yazdım. Yetkili hesap ile açılır o cihaz.

pickedusernamesonofa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
yüklemez zaten preloader port vermeyeceği için. Ben yinede denememiş olmayın diye yazdım. Yetkili hesap ile açılır o cihaz.
Peki hocam merak ettim bu duruma düşmesinin nedeni global rom yüklemediği için mi

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
bunun sayısız sebebi olabilir. kablodan olur, usb portundan olur, rom dosyası hatalıdır ondan olur. Virüs programından olur, ADB izinlerinden olur. olurda olur yani. MTK işlemcili cihazlarda rom tamamen yüklemeden yarıda kesilirse tekrar fastboot a geçiremezsiniz. Fastboot modundan çıkmadan hemen yeniden rom atılması gerekiyor.

Cyclone

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RN8 Pro 6/64
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunun sayısız sebebi olabilir. kablodan olur, usb portundan olur, rom dosyası hatalıdır ondan olur. Virüs programından olur, ADB izinlerinden olur. olurda olur yani. MTK işlemcili cihazlarda rom tamamen yüklemeden yarıda kesilirse tekrar fastboot a geçiremezsiniz. Fastboot modundan çıkmadan hemen yeniden rom atılması gerekiyor.
Hocam peki nasıl çözücez şimdi yetkili hesapla felan siz mi yapacaksınız. Ekranı kırıldı 2 gün önce bende garantiden çıkmasın diye globale geçirip bl kilidini kapatacaktım. Bu halde garantiye göndersem sonuç ne olur ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam peki nasıl çözücez şimdi yetkili hesapla felan siz mi yapacaksınız. Ekranı kırıldı 2 gün önce bende garantiden çıkmasın diye globale geçirip bl kilidini kapatacaktım. Bu halde garantiye göndersem sonuç ne olur ?
yetkili hesap ile yaparız biz uzaktan ama ekran kırık cihaz garantiye girermi şüpheliyim.

Cyclone

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RN8 Pro 6/64
Konular
6
yetkili hesap ile yaparız biz uzaktan ama ekran kırık cihaz garantiye girermi şüpheliyim.
Ekran garantiye girmezde zaten. Ekran yapıldıktan sonra cihaza yazılım atıp kontrol ediyorlar. Ekran dışında kendi garantisini kapsam dışında bırakmasınlar diye düzelteyim diye düşündüm. Bu şekilde göndersem ekran yapıldıktan sonra yazılım olayını ücretsiz düzeltirler mi yoksa ekstra fiyat mı çıkar.. Siz ne kadara yapıyorsunuz

Üst Alt