Çözüldü Fastboot ekranından çıkamıyorum

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
80
Aosp Extended yükledim herşeyi sorunsuz doğru yaptığıma o kadar eminim ki fakat, yükleyip reboot system yaptıktan sonra cihaz yeniden başladığında fastboot moda geçti ve güç tuşuna uzunca basmama rağmen çıkmadı kapandı ve tekrar fastboot ekranına attı? Ben mi yanlış yapıyorum fastboot'tan çıkmak için hangi tuş kombinasyonuna basmamız lazımdı?

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Aosp Extended yükledim herşeyi sorunsuz doğru yaptığıma o kadar eminim ki fakat, yükleyip reboot system yaptıktan sonra cihaz yeniden başladığında fastboot moda geçti ve güç tuşuna uzunca basmama rağmen çıkmadı kapandı ve tekrar fastboot ekranına attı? Ben mi yanlış yapıyorum fastboot'tan çıkmak için hangi tuş kombinasyonuna basmamız lazımdı?
Hocam geçmiş olsun, önce recovery'e giriyor mu ona bakın isterseniz. Ses Açma ve kapatma tuşuna basılı tutunuz sonra bootlogo görününce kapatma tuşundan elinizi çekip, recovery'e girinceye kadar ses açma tuşuna basılı tutunuz.

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
80
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam telefonunuza uygun rom mu indirdiniz ve flashladıktan sonra dalvic cache temizlediniz mi?
Evet hocam uygun rom begonia yazıyor zaten flaşladıktan sonra dalvic cache yapmadım ama hiçbir zaman yapmıyorum ki dalvic cacheyi flaşladıktan sonra

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Evet hocam uygun rom begonia yazıyor zaten flaşladıktan sonra dalvic cache yapmadım ama hiçbir zaman yapmıyorum ki dalvic cacheyi flaşladıktan sonra
Hocam twrp'niz cfw deskteklimi, peki öncesinde sistemi sağlam şekilde temizlediniz mi, format system, vendor vs.

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
80
Hocam twrp'niz cfw deskteklimi, peki öncesinde sistemi sağlam şekilde temizlediniz mi, format system, vendor vs.
Destekli diye biliyorum temizliği yaptım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sanırım rom dosyası eksik ya da başka bir şey var tam bilemiyorum msm xtended'ı kurdum tekrar açıldı cihaz.

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Android kaç yüklediniz hocam ve recoveryden sistemden başlat'ı denediniz mi, eğer cfw destekli değilse sistem kurmadan önce telefonunuza uygun cfw bulup indireceksiniz kurucaksınız sonra sistemi kuracaksınız, ensonunda format data yapıp ve sistemi yeniden başlatacaksınız.

Hocam sanırım rom dosyası eksik ya da başka bir şey var tam bilemiyorum msm xtended'ı kurdum tekrar açıldı cihaz.
Hocam o sistem sıkıntılıdır ozaman boşverin. Sevindim düzelltiğinize :) iyi geceler.

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
80
Android kaç yüklediniz hocam ve recoveryden sistemden başlat'ı denediniz mi, eğer cfw destekli değilse sistem kurmadan önce telefonunuza uygun cfw bulup indireceksiniz kurucaksınız sonra sistemi kuracaksınız, ensonunda format data yapıp ve sistemi yeniden başlatacaksınız.

Hocam o sistem sıkıntılıdır ozaman boşverin. Sevindim düzelltiğinize :) iyi geceler.
Yardımlarınız için teşekkürler hocam iyi geceler :)

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50

Msm xtended yayınlandı mı hocam

Üst Alt