Yardım Fastboot Devices te cihaz görmüyor. Nacizane rehberligine ihtiyacım var.

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui global 12.0.3 kararli
Telefon Modeli
Poco f1
Bootloader Kilidi
Açık
Şimdi bi kaç kesim diyecek bunun benzeri 5 10 konu var oraya baksaydin.

2 3 gündür bu lanet olasi problemle uğraşıyorum. Telefon normal şekilde goruyor. Adb interface filan. Velakin fastboota aldığım da yönetici de hiç bir tepkime yok.

Yapılanlar.

2 adet farklı usb kablo
2 adet laptop (win10 'win8.1)
Tüm driverler kaldirip , her ünlem isareti verdiginde yüklendi. , Yeri geldi otomatikten manuel ustune bidaha tanittim.

Ekran acilmama problemi ile ilgili konum vardi denk gelenler bilir. Sarj soketi ile ilgiliymis. Degistirdim velakin yan sanayi.
Yan sanayi fastbootta görmeme problemi yapacaj diye düşünsem normal şekilde de algilayacagini düşünmüyorum. Gerek forum konulari gerek youtube videolari ile denedim bi sonuca varamadim.

Hissiyatima göre bir yerde gözden kaçan bir hata veya problem var. Zor gibi durmayan basit problem veya hata nerede.

Anlamadigim veya atladigim yer oluyordur diye en son tekrardan konuyu açmak istedim.

Daha önceleri twrp yükledim taktim kablomu iki driver tamamdi yani. 🤢

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Durum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

BlueMoonTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bora Özdemir
Cihazım
Mi Band 3
Konular
4
Bilgisayarındaki driverdan kaynaklı olabilir o ünlem işareti. Bende de redmi note 8'de ünlem çıkıyordu, windowsdan güncellemeye çalıştığımda hata veriyordu. Driver Booster programı sağ olsun driverın eski olduğunu görüp güncelledi, ondan sonra bu sorunla karşılaşmadım.

Telefon modelleri farklı, çözüleceğinden emin değilim ama yine de bir denemeni öneririm.

Oyla:

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
Bilgisayarındaki driverdan kaynaklı olabilir o ünlem işareti. Bende de redmi note 8'de ünlem çıkıyordu, windowsdan güncellemeye çalıştığımda hata veriyordu. Driver Booster programı sağ olsun driverın eski olduğunu görüp güncelledi, ondan sonra bu sorunla karşılaşmadım.

Telefon modelleri farklı, çözüleceğinden emin değilim ama yine de bir denemeni öneririm.

Malesef kurmadigim driver kalmadi , simdi de pcye win 7 yukleyecem o şekilde deneyecem sıfır kurulum ile. Oda olmaz ise yan sanayi sarj soketi ile alakali diyecem. Ama oda normal telefonu bagladigimda görüyor ftp mtp tarzinda.

Fastboot modda yönetici de hic birşey çıkmıyor , unlem vs. Sanirsam ses bile vermiyor.

Oyla:

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3
Malesef kurmadigim driver kalmadi , simdi de pcye win 7 yukleyecem o şekilde deneyecem sıfır kurulum ile. Oda olmaz ise yan sanayi sarj soketi ile alakali diyecem. Ama oda normal telefonu bagladigimda görüyor ftp mtp tarzinda.

Fastboot modda yönetici de hic birşey çıkmıyor , unlem vs. Sanirsam ses bile vermiyor.

Bu yöntemi denediniz mi ?

Oyla:

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
Oyla:

blackking

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdullah
Cihazım
mi4 lte
Konular
1
hocam win 7 de nasıl çözüldü sorun ? bende de poco f3 var cihaz fastbootta kaldı hiç tepki yok 6 yıldır xiaomi kullanıyorum ilk defa bunu yaşadım

Oyla:
Üst Alt