Yardım Fastboot da kaldı.

Mehmet414

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9t
Konular
16
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miu global 12.1.4
Telefon Modeli
Note 8 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba. Note 8 pro telefonum bir anda sağdaki tuşlara kendi kendine basmaya başladı ve sesi acip.kisma yaptı kitlenmedi vs. sonra fastboot ekranında kaldı. Ne olmuş olabilir ve ne yapmam gerek.

Not: telefon yurtici

bir kullanıcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
bilgisayara şunları kurun;

ardından telefonu kablo ile bilgisayara bağlayın. driverların yüklenmesini bekleyin. minimal adb and fastboot programını açın. fastboot devices komutunu girin. eğer bir kod gelirse bilgisayar telefonu görmüştür. fastboot reboot komutunu girin ve cihazın açılması lazım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Allah aşkına şu forumda yalnızca ben mi yardım ediyorum. diğerleri hep rehber yapar, rom paylaşır veya kernel, modül paylaşır.

Oyla:

Mehmet414

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9t
Konular
16
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıvı teması olmadı durduk yere yapmaya başladı. Eve geçeyim dediklerini.deneyecegim. yalnız yerli diye bl kilidi açmayı hiç düşünmemiştim. Bu bir engel olur mu?

Sanki aylar önce bir yazıda görmüştüm mediatek işlemci için bir komutla bl kilidi açılıyordu?

Oyla:

Klslannxc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Uyumak
Konular
11
Sıvı teması olmadı durduk yere yapmaya başladı. Eve geçeyim dediklerini.deneyecegim. yalnız yerli diye bl kilidi açmayı hiç düşünmemiştim. Bu bir engel olur mu?

Sanki aylar önce bir yazıda görmüştüm mediatek işlemci için bir komutla bl kilidi açılıyordu?
Telefonu resetlemeyi denediniz degilmi?

Oyla:

Mehmet414

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9t
Konular
16
bilgisayara şunları kurun;

ardından telefonu kablo ile bilgisayara bağlayın. driverların yüklenmesini bekleyin. minimal adb and fastboot programını açın. fastboot devices komutunu girin. eğer bir kod gelirse bilgisayar telefonu görmüştür. fastboot reboot komutunu girin ve cihazın açılması lazım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Allah aşkına şu forumda yalnızca ben mi yardım ediyorum. diğerleri hep rehber yapar, rom paylaşır veya kernel, modül paylaşır.
Kardeşim bunlari yaptım ama telefon tekrar başlayınca yine fastboot ekranina atıyor. Ve İçindeki bilgileri almanın bir yolu var mı

Oyla:

Mehmet414

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9t
Konular
16
Komik bir sekilde sorunu şimdilik çözdüm. Tuşlar kendi kendine basıyormus. Tuşlara sert sert vurdum düzeldi. İlerde tuş değişimi gerekecek :)

Oyla:
Üst Alt