Yardım Fastboot çalışmıyor ve twrp kuramıyorum

Gökkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesih
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
3
Merhaba ben redmi note 6 pro cihazıma custom Pixel Experience Plus [FAN EDITION] custom rom kurdum. Ardından Note 6 Pro MIUI 12 Hellas 20.7.2 romu kurmak için wipe yaptım ve kurdum ama boot kısmında bir türlü tamamlanmadı. ardından yine wipe yaptım yine açılmadı. fastboot rom kurmak istedim ama oda olmadı. bende dedim stock rom yükleyeyim ondandır gene fastboot tan yükleme yapamadım. bende stok recovery ile wipe yaptım bu defe custom rom açıldı ama usb hata ayıklamayı açmama rağmen ne twrp yükleyebiliyorum nede stock room kurabiliyorum çözümünü bilen varmı. sanki hata ayıklama bugta kaldı.

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Merhaba ben redmi note 6 pro cihazıma custom Pixel Experience Plus [FAN EDITION] custom rom kurdum. Ardından Note 6 Pro MIUI 12 Hellas 20.7.2 romu kurmak için wipe yaptım ve kurdum ama boot kısmında bir türlü tamamlanmadı. ardından yine wipe yaptım yine açılmadı. fastboot rom kurmak istedim ama oda olmadı. bende dedim stock rom yükleyeyim ondandır gene fastboot tan yükleme yapamadım. bende stok recovery ile wipe yaptım bu defe custom rom açıldı ama usb hata ayıklamayı açmama rağmen ne twrp yükleyebiliyorum nede stock room kurabiliyorum çözümünü bilen varmı. sanki hata ayıklama bugta kaldı.
telefon açıkken bilgisayara bağladığınızda adb de görüyormu cihazınızı?
ve fastboot çalışmıyor derken telefon fastboot'a geçmiyormu yoksa fastboota geçiyor rom flaşlarken hata mı veriyor

Gökkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesih
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefon açıkken bilgisayara bağladığınızda adb de görüyormu cihazınızı?
ve fastboot çalışmıyor derken telefon fastboot'a geçmiyormu yoksa fastboota geçiyor rom flaşlarken hata mı veriyor
telefon açıkken görüyor romu flahlaya geçtiğimde Fastboot ekranı geliyor ama yüleme hata veriyor. direk fastboota alıp denediğimde cihazı görmüyor. hata ayıklama aktif durumda bunları yaparken

Orka27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oray
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
9
MiFlash ile Fastboot rom at. Kurulumu tamamla daha sonra tekrar twrp yükleyip istediğin romu kur.

Gökkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesih
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MiFlash ile Fastboot rom at. Kurulumu tamamla daha sonra tekrar twrp yükleyip istediğin romu kur.
Onu diyorum bende atılmıyor çünkü fastboota geçince cihazı görmüyor.

Üst Alt