Soru Fake Rom Konuları Nerde ?

enoes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
henüz yok
Konular
17
Arkadaşlar fake romla alakalı çok konu olduğu söyleniyodu ama aradım forumda epeydir geziniyorum halen hiçbir konuda şöyle anlaşılır böyle olur gibi bişe bulamadım. Sanıyorum doğru konuları bulamadım. Rica etsem bu konuları benle paylaşabilir misiniz ?

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Eğer kendi cihazinizda ki romdan şüphe ediyorsaniz hakkinda kismindan ekran görüntüsü paylaşırsanız rom hakkinda bilgi verebiliriz hocam.

Oyla:

enoes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
henüz yok
Konular
17
Eğer kendi cihazinizda ki romdan şüphe ediyorsaniz hakkinda kismindan ekran görüntüsü paylaşırsanız rom hakkinda bilgi verebiliriz hocam.
Hocam cihazı henüz almadım ama esnaftan alma ihtimalim war neler yapmalıyım kendim öğrensem daha iyi olur sanırım. ürünü alırken orda kendim bakabilmem için.
Meg7 global ibaresi ve çince yerine ingilizce yazılar varsa tamam cihaz global ama sanırım başka şeylerde war onları bi anlayamadım.

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Hocam cihazı henüz almadım ama esnaftan alma ihtimalim war neler yapmalıyım kendim öğrensem daha iyi olur sanırım. ürünü alırken orda kendim bakabilmem için.
Meg7 global ibaresi ve çince yerine ingilizce yazılar varsa tamam cihaz global ama sanırım başka şeylerde war onları bi anlayamadım.
Şu şekilde anlarsınız diye net bir bilgi veremem hocam. Sürüm bilgilerine hakimseniz direk anlaşılır zaten hangi rom ile geldiği. Ama fake rom olayları biraz eskide kaldi. Artik hiç duymuyorum böyle şeyler ki doğal olarak konulara siz de ulaşamamişsiniz bu sebeple.

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

enoes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
henüz yok
Konular
17
Şu şekilde anlarsınız diye net bir bilgi veremem hocam. Sürüm bilgilerine hakimseniz direk anlaşılır zaten hangi rom ile geldiği. Ama fake rom olayları biraz eskide kaldi. Artik hiç duymuyorum böyle şeyler ki doğal olarak konulara siz de ulaşamamişsiniz bu sebeple.

Anladım zaten cihaz globalse romun fake olması çok sıkıntı değil sanırım. Global romu çakıp devam ederiz. Mi sitesinden sorgulattık mı tamam gönül rahatlığıyla alırız diye tahmin ediyorum ?

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Anladım zaten cihaz globalse romun fake olması çok sıkıntı değil sanırım. Global romu çakıp devam ederiz. Mi sitesinden sorgulattık mı tamam gönül rahatlığıyla alırız diye tahmin ediyorum ?
Global olan versiyonlarin kutularinda global versiyon diye yaziyor zaten hocam. İnternetten aliyorsaniz saticiya da sorabilirsiniz.

Oyla:

enoes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
henüz yok
Konular
17
Global olan versiyonlarin kutularinda global versiyon diye yaziyor zaten hocam. İnternetten aliyorsaniz saticiya da sorabilirsiniz.

Eyvallah hocam teşekkürler :)

Oyla:
Üst Alt