Soru Facebook Hesabı

shrmete

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seher
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
3
Merhaba arkadaşlar sizlere sorum olacak belki konular dışı olur ama içinden çıkamadık bilen arkadaşlara danışmak istiyorum ve yardım şimdiden çok teşekkür ederim 🤗🥰
(Karmaşık olduysa şimdiden affola)
1/Güncel bir Facebook hesabına numara ve mail 1er tane ekleniyor (benim bilgim yanlışta olabilir)ve o numara mail ile başka bir hesap açmak mümkün mü? değilse mümkün var olan bir Facebook hesabındaki kayıtlı olan mail ve cep telefonu numarasını bir başka hesaba kaydetmek diğer eski hesabı eski Bilgilerine kaydedip girişi engeller mi?
3/Son olarak girişi giden Facebook hesabının bağlı olduğu tüm sosyal hesapları da eski tel no çekerek girişleri engeller mi ?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
1-facebook a bir den fazla numara eklenebiliyor ve birden fazla mail hesabı da eklenebiliyor
2-başka hesaplara tekrar o numaraları ekleyemezsiniz eklerseniz ilk kayıt ettiğiniz hesaptan numaranız silinir 2 ci hesaba kayıt yapar bu işlem mail içinde geçerli
3-sorunu tam anlayamadım

shrmete

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seher
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
3
Çok karışık biliyorum ama illaki bi cevabı vardır tüm yardım yolları denendi yeni şifre alınmıyor... sorumu Genel toparlamaya çalışırsam diyorum ki daha iyi anlatabilirsem eğer. 🤗
Birden fazla numara ve mail eklenebilir biliyorum onu ama ben başka bişi öğrenmek istiyorum.. 1cep Numara ve 1maille; örnek verirsek Ayşe Fatma olsun isimler. Misal Ayşe hesabını açıp bilgileri numara ve mail hesabını onay kodu ile doğrulatıp kullanıyor sonra Fatma kişisi geliyor Ayşenin kullandığı hesaba ait numara ve maili kendi facebook hesabına kaydediyor ve kaldırıyor Ayşeden . bunu yaptığı için Ayşe'nin Facebook, Instagram, tiktok girişi olmuyor hepsine giriş erişimi yapamıyor birde tüm bu hesaplarına tanımlı olarak eski numarası ve Hotmail hesabı çıkıyor
Ve hesabları gidiyor. Böyle birşey mümkün mü

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Anlattıklarınızdan yol çıkıp anladığım kadarıyla (doğru anladıysam tabii ki) evet böyle birşey mümkün. Verdiğiniz örneklerden gidiyorum; Fatma' nın, Ayşe' nin mail adresine ve şifresine erişimi varsa ve Ayşe eğer iki adımlı doğrulama benzeri bir işlem yapmadıysa (Hesaba girişte telefona güvenlik kodu göndermesi) Fatma, Ayşe' nin hesabına giriş yapar, tüm bilgileri değişir, tüm hesapları kaldırabilir ve erişimi engelleyebilir. Eski numara ve hotmail hesabı kısmına gelirsek, oradaki bilgileri değiştirme yetkisi Fatma' da olduğu için bunları da ekleyebilir, yada komple kaldırabilir.

shrmete

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seher
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
3
Evet çok doğru anlamışsınız teşekkür ederim 🤗. Numara esk kullanımda değil şifre yenileme kodu oraya gidiyor aynı şekilde hotmailde öyle başka kod olma yöntemi bulamadık şifre yenileme adına

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Evet çok doğru anlamışsınız teşekkür ederim 🤗. Numara esk kullanımda değil şifre yenileme kodu oraya gidiyor aynı şekilde hotmailde öyle başka kod olma yöntemi bulamadık şifre yenileme adına
Facebook ile iletişime geçerek, hesabın gerçek sahibi olduğunuzu ispatlama durumunuzda, geri alma şansınız var. Bunun için facebook ile giriş yaptığınız en son cihaz dışında farklı bir cihazdan (telefon yada pc) giriş yapmayı denemeyin ve vpn (ip adresi değiştiren) benzeri bir program kullanmayın.

shrmete

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seher
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
3
Tamamdır çok teşekkür ederim tekrardan

Üst Alt