Yardım Facebook Güncelleme sorunu

evrenparlatan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EVREN
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
5
Merhabalar herkese telefonunuzu öncelikle keyifle kullanmanızı dilerim. İos cihazdan Android cihaza ilk geçiş acemiliğini yaşıyorum şu sıralar. Aklıma takılan şey şu Google Play Store üzerindeki Facebook güncellemesini yapamıyorum. İndiriyormuş gibi yapıp bir anda hoop Güncelle butonuna yeniden yer veriyor. İndirmiyor ve yüklemiyor. Yeni gelen bütün uygulamalarda gerekli güncellemeleri alıyor ( İnstagram, Twitter vs.) Benzer bir sorun yaşayan var mı aramızda ?

merilül

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
KrlSnlk
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
Kendiliğinden düzeliyor bir süre sonra yani bende öyle oldu birşey yapmadan düzeldi .

Oyla:

Writhquars

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Finans
Konular
39
Merhabalar herkese telefonunuzu öncelikle keyifle kullanmanızı dilerim. İos cihazdan Android cihaza ilk geçiş acemiliğini yaşıyorum şu sıralar. Aklıma takılan şey şu Google Play Store üzerindeki Facebook güncellemesini yapamıyorum. İndiriyormuş gibi yapıp bir anda hoop Güncelle butonuna yeniden yer veriyor. İndirmiyor ve yüklemiyor. Yeni gelen bütün uygulamalarda gerekli güncellemeleri alıyor ( İnstagram, Twitter vs.) Benzer bir sorun yaşayan var mı aramızda ?
bendede bu sıkıntı gün içerisinde oluyor 500kb boyutunda güncelleme geliyor, güncelle diyorum sonra hata veriyor

Oyla:

evrenparlatan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EVREN
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
5
Merhaba arkadaşlar, bir süre kontrol etmeye fırsatım olmadı güncellemeyi. Şu an baktığımda ise güncellemiş olarak gözüküyor. Aranıza yeni katılan birisi olarak bir sorum daha olacaktı. İnstagram uygulama üzerinden gelen Direct mesajlar okunduğu halde ilk bildirimden yaklaşık 10 dakika sonra tekrar düşüyor. Okunmayan mesaj instagram uygulaması içerisinde gözükmezken ekrana sanki o mesaj hiç okunmamış gibi yeniden düşüyor. Bu tarz bir durumla daha önce karşılaşan birisi oldu mu ? İlginize teşekkür ederim şimdiden...

Oyla:
Üst Alt