Tavsiye F/P Xiaomi Telefon Tavsiyesi

Quboy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
5
Arkadaşlar selamlar. Uzun bi aradan sonra yine buradayım :)
Şuanda Xiaomi Mi 8 Se kullanıyorum. Ama artık 3120lik bataryanın yetmemeye başladığını farkettim. Konuya hakim arkadaşlardan fiyatını hakeden telefon tavsiyeleri bekliyorum. Aradığım özellikler:
Telefonla genel olarak oyun oynamıyorum bunu baştan belirteyim. Autocad, excel, sosyal medya uygulamaları ve yine bazı programları sık sık kullanıyorum.
Uygulamalarda kesinlikle kasmayacak ve batarya olarak beni üzmeyecek bir telefon arıyorum. En az 6gb ram ve en az 4500lük batarya sanırım işimi görecektir. Global cihaz alıp imei de attırabilirim. Fiyat olarak 2500e kadar çıkabilirim sanırım.
Tüm önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkürler.

Quboy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herhangi bi önerisi olan var mı?

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Quboy, note 9 pro bakabilirsiniz hocam, poco X3 bakabilirsiniz ki bunu çok öneren olacaktır. Mi note 10 lite da diyeceğim ama sorunları var tabi herkes uğraşmak istemeyebilir. Sizin tercihiniz hocam :)

Kubilay837

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
Xiaomi mi 9t pr
Konular
0
Mi 9t pro ya da bakabilirsiniz ben kullaniyorum 1 yildir batarya olarak da oyun olmadigi surece gunluk kullanimda 7,8 saat ekran açık 10 saatte boşta iken sarj 10 filan kaliyor üzmez yani

Quboy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
5
Quboy, note 9 pro bakabilirsiniz hocam, poco X3 bakabilirsiniz ki bunu çok öneren olacaktır. Mi note 10 lite da diyeceğim ama sorunları var tabi herkes uğraşmak istemeyebilir. Sizin tercihiniz hocam :)

Mi 9t pro ya da bakabilirsiniz ben kullaniyorum 1 yildir batarya olarak da oyun olmadigi surece gunluk kullanimda 7,8 saat ekran açık 10 saatte boşta iken sarj 10 filan kaliyor üzmez yani

Az önce Epey üzerinden önerdiğiniz tüm modelleri karşılaştırdım. İlginç bir şekilde Poco X3 Fiyat Performans olarak öne çıktı. Mi 9T Pro donanım olarak çok iyi ama batarya olarak 4000 ile beklentimin altında kaldı. Sanırım Poco X3 mantıklı bir seçim olacak. 1950TL gibi bir fiyata 64gb versiyonu bulunuyor. Sizce bu modelin kronik bir sorunu vs. var mı?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Quboy, Var sanırım,kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz...

Şu sözümü de yazmadan geçmeyeyim;

Mercdes de E serisi, Bmw de 5 serisi , Xiaomi de de serisi demişler...

Quboy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
5
Quboy, Var sanırım,kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz...

Şu sözümü de yazmadan geçmeyeyim;

Mercdes de E serisi, Bmw de 5 serisi , Xiaomi de de serisi demişler...
Mi serisi kesinlikle en iyisi diye biliyorum. Sanırım sıralama Mi>Poco>Red Mi gibi birşeydi. Ama tabii ki Mi serisi de biraz daha pahalı oluyor :)
Yorumları okudum da genel olarak ısınma sorunundan bahsediyorlar. Bu da büyük bir problem tabii ki. Mi 8 Se'den geçeceğim ve Amoled olmaması da korkutuyor bir yandan. Çok kararsızım :?

Yurtdışı Poco X3 alabilirsiniz.
Evet öyle yapmayı düşünüyorum. Yurtiçi ile herhangi bir fark olmaz değil mi?

Üst Alt