Uygulama exteraGram v9.5.2 (Telegram Alternatif!)

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

exteraGram (Telegram Alternatif!)
v9.5.2

exteraGram, bazı yeni özelliklere sahip üçüncü taraf bir Telegram istemcisidir.​

• Telegram aracılığıyla sık sık video kaydediyor ve arkadaşlarınızla paylaşıyorsanız, cihazın ana kamerasını etkinleştiren işlevi beğeneceksiniz.
• Ayrıca, sesli mesaj sevenler, orijinal istemciye göre geliştirilmiş ses kalitesinin keyfine varacaklar.
• Gerekirse ayarlarda kendi telefon numaranızı gizleyebilir, sistem yazı tipleri ve özel emoji desteğini etkinleştirebilirsiniz.
• Ayrıca istemci, Android 12'den dinamik bir tema desteğine sahiptir ve bu, arayüzünüzü sistemin renklerine göre yeniden tasarlamanıza yardımcı olur.
• Aynı derecede önemli olan, sizi tüm yeni özellikler ve işlevlerden haberdar edecek düzenli güncellemelerdir.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

v9.5.2;

Kamera:​
  • Görüntülü Mesajlarda Meşale
  • Google Pixel 6, 7 serisinde CameraX çökmesi düzeltildi
Kullanıcı arayüzü:​
  • Daha Fazla Güneş Simgesi
  • Monet Temalarının neredeyse tüm hataları düzeltildi
  • Tercihlerimizde Yeni Arama Çubukları
- İndirmek için tıklayın..! -

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Şahsen Nekogram tercih ediyorum tüm mesajları tek tıkla Türkçe'ye çevirmek, indirme yaparken telegramın sadece premium üye olmayanlara koyduğu hız sınırını kaldırmak gibi özellikleri nedeniyle. Bu özellikler bu uygulamada da var mi hocam? Bilginiz var mı. Ona göre deneyeceğim yoksa hiç uğraşmayayım.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Şahsen Nekogram tercih ediyorum tüm mesajları tek tıkla Türkçe'ye çevirmek, indirme yaparken telegramın sadece premium üye olmayanlara koyduğu hız sınırını kaldırmak gibi özellikleri nedeniyle. Bu özellikler bu uygulamada da var mi hocam? Bilginiz var mı. Ona göre deneyeceğim yoksa hiç uğraşmayayım.
Evet hocam bunda da hız sınırı kaldırma mevcut ancak tek tıkla çeviri henüz mevcut değil

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Sağolun hocam projeyi takip edeceğim, tek tıkla çevirme özelliği geldiğinde denerim muhtemelen.
Sizde sağolun hocam bu biraz daha iyi geliyor bir takım özellikleri var isterseniz kısa video atayım size

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Sizde sağolun hocam bu biraz daha iyi geliyor bir takım özellikleri var isterseniz kısa video atayım size
Hocam genelde çince ve Rusça kanallarda takildığımdan (Malum modlar vs. ya ruslardan ya da çinlilerden geliyor) dolayı bu ikisi benim için kilit ozelliklerdi, anında çeviri olmazsa olmaz benim için.

Üst Alt