Diğer Evofone garantili cihazı tamir etmek istemiyor

sin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
15
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI EU
Telefon Modeli
Mi 5s plus
Bootloader Kilidi
Açık
168309 servis koduyla gönderdiğim anakartı yanan Xiaomi Mi 5S Plus cep telefonunun garantili servisi olan ve daha sonrasından Xiaomi'nin Türkiye yetkili satıcısı haline gelen Evo Bilgi Teknolojileri (Evofone) cihazı tamir etmek istemiyor. Cihaz da tek bir darbe var görselde ekledim bunu. Darbelerden dolayı (tek bir darbe var) ana kart yanmış 900 TL ücret öderseniz tamir ederiz dediler. Olay Tüketici Hakları mahkemesinde şu an. Başvurumuzu geri çekelim tamir edin cihazı diyoruz, mahkeme görülsün önce diyorlar. Mahkeme lehime sonuçlanırsa 3 ay telefonsuz kaldığım için de mahkemeye başvuracağım tekrar bilginiz olsun. Şirin baba görünümlü Evofone'nun Xiaomi Türkiye distribütörü görünümü tamamen satış odaklıdır, yıllarca bu insanlar Türkiye'ye bu firmanın resmi olarak getirilmesini bekledi garantisi olsun diye ama böyle bir muamele için değil. General Mobile'dan Huawei den servis nasıl sağlanır yapılır bunu öğrensin önce Evofone.

Ekli dosyalar

• 20190115_233908_HDR.jpg
    20190115_233908_HDR.jpg
    977,3 KB · Görüntüleme: 38

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
168309 servis koduyla gönderdiğim anakartı yanan Xiaomi Mi 5S Plus cep telefonunun garantili servisi olan ve daha sonrasından Xiaomi'nin Türkiye yetkili satıcısı haline gelen Evo Bilgi Teknolojileri (Evofone) cihazı tamir etmek istemiyor. Cihaz da tek bir darbe var görselde ekledim bunu. Darbelerden dolayı (tek bir darbe var) ana kart yanmış 900 TL ücret öderseniz tamir ederiz dediler. Olay Tüketici Hakları mahkemesinde şu an. Başvurumuzu geri çekelim tamir edin cihazı diyoruz, mahkeme görülsün önce diyorlar. Mahkeme lehime sonuçlanırsa 3 ay telefonsuz kaldığım için de mahkemeye başvuracağım tekrar bilginiz olsun. Şirin baba görünümlü Evofone'nun Xiaomi Türkiye distribütörü görünümü tamamen satış odaklıdır, yıllarca bu insanlar Türkiye'ye bu firmanın resmi olarak getirilmesini bekledi garantisi olsun diye ama böyle bir muamele için değil. General Mobile'dan Huawei den servis nasıl sağlanır yapılır bunu öğrensin önce Evofone.

Çıktınız bir yola geri dönüş olmaması lazım bence...

Yani "Tamir edin cihazı mahkemeden vazgeçelim ne demek ?"

Oyla:

sin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
15
Bu cihazı severek kullanıyorum çünkü. Yok yere beklemek istemiyorum. Böyle olması gerekiyor demek ki yine de.

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Çıktınız bir yola geri dönüş olmaması lazım bence...

Yani "Tamir edin cihazı mahkemeden vazgeçelim ne demek ?"
Kesinlikle katılıyorum. Çocuk oyuncağı mı bu, mahkeme sonuçta :D

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt