Çözüldü Ev yaşam poco f3 fiyatı

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bilmiyorum
Telefon Modeli
poco f3
Bootloader Kilidi
Kapalı
Selamün aleyküm evyaşam adlı Evkur tarzı firma çalışanları bugün yolda beni durdurup 1 katalog elime tutuşturdular. Poco f3 cihazın aylık 240 TL 15 ay taksitle verildiğini gördüm ısrarla bu işte hata olmasın garantili mi diye sorunca garantili efendim Vodafone un toptancılarından alıyoruz hiç kuşkunuz olmasın dedi alan varmı arkadaşlar kaçak fiyatına garantili cihaz satıyorlar illa nedenini sorunca yeni açıldı kampanya vs vs dediler

Çözüm
Galiba bu evyaşam online değil de fiziki bir mağaza hocam. Bence gidip satın almak istediğiniz cihazı elinize alın, BTK sayfasından IMEI kontrolü yapın, garanti firmasından da garanti kontrolü yaptıktan sonra kaçırmadan alın. Hatta sağlamsa bir tane de bana alabilirsiniz :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Galiba bu evyaşam online değil de fiziki bir mağaza hocam. Bence gidip satın almak istediğiniz cihazı elinize alın, BTK sayfasından IMEI kontrolü yapın, garanti firmasından da garanti kontrolü yaptıktan sonra kaçırmadan alın. Hatta sağlamsa bir tane de bana alabilirsiniz :)

Oyla: Çözüm

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Efenim final sınavlarını çözdükten sonra (2 gün) hemen gidip kontrol edeceğim eğer sorunsuz olduğu sonucuna ulaşırsam neden olmasın :)
Tam da telefonu aldıktan sonra bu haberi okumak üzmedi değil wasntme~~
Sağlık olsun üstad. Cihazın hayırlı olsun. Biz şuan ürünün orjinal olup olmadıgını yasal süreçlerde sorun yaşayıp yaşamayacağımızı bilmiyoruz senin o konuda kafan daha rahat :D

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Efenim final sınavlarını çözdükten sonra (2 gün) hemen gidip kontrol edeceğim eğer sorunsuz olduğu sonucuna ulaşırsam neden olmasın :)

Sağlık olsun üstad. Cihazın hayırlı olsun. Biz şuan ürünün orjinal olup olmadıgını yasal süreçlerde sorun yaşayıp yaşamayacağımızı bilmiyoruz senin o konuda kafan daha rahat :D
Garantili almadım da fiyatına göre epey iyiymiş bu, size nasip olur inşallah :)
Teşekkür ederim ayrıca, kargoda bakalım :)

Oyla:

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
-Güncelleme-
Maalesef ki işletmeye gidip cihazı peşin almak istiyorum diyince bizde böyle bir cihaz yok M3 var yanlış yazmışlar diye kibarca kovuldum :D üstüne birde
-Satış temsilcisi: (Gülmemek için kendini zor tutarak.) Kardeşim öyle bir şey bulursan bana da haber eder misin? dedi. :D :D :D :D

Oyla:
Üst Alt