Soru Eu Stabil Temalar Uygulaması

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Arkadaşlar tekrar merhaba,

Böyle ardı ardına konu açıyor gibi oldum ama malum eu roma 2-3 gün oldu geçeli ve kullandığım romu tanımak istiyorum. Şimdi temalar uygulamasıyla alakalı birşeyler sormak istiyorum.

1-Uygulamada birkaç temayı tema özelleştirme bölümünden birleştiriyorum. Sonra temayı yedekle diyip tema yedeği yapıyor. Maksat başka tema denedikten sonra beğenmezsem eski düzenime kolayca döneyim diye. Ama seçince kilit ekran harici hepsi Stock temaya dönüyor. Global kararlıda böyle birşey yoktu.
2-Global stabil deyken örneğin anasayfa olarak kullandığım temada bildirim sayısı kare iken bu romda aynı temayı anasayfa için seçtiğimde bildirim sayısı yuvarlak kalmakta.

Tema uygulamasından tüm verileri temizledim. Ayrıca her tema değiştirdikten sonra telefonu yeniden başlat yapıyorum. Fakat bir yararı olmamakta.

Dediğim gibi ard arda konu açmış gibi oluyorum ama kullanmaya başladığım rom hakkında kafamdakileri siz değerli üstatlara sormak için. Bu romun artısı pil sürede iyileşme var. Eskiden 4-4.5 saatim şimdi 5.30-6ya kadar çıktı. Yüz tanımayı çok istiyordum onada kavuştum gibi. Siz değerli üstatlarımdan sorularıma cevap beklemekteyim.

ErcnQ2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ercn
Cihazım
Mi 8
Konular
13
Bende de aynı sorun oldu format attım düzeldi başka bir yöntem bulamadim

Oyla:

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Hocam zaten temiz kurulum yapmıştım geçerken format data bence olmaması gerekiyordu.

Oyla:

ErcnQ2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ercn
Cihazım
Mi 8
Konular
13
Hocam zaten temiz kurulum yapmıştım geçerken format data bence olmaması gerekiyordu.
Bende temiz yaptım ama appvault güncelleme istedi yaptım sonra hep hata verdi bütün herseyi denedim olmadı en son format attım düzeldi

Oyla:

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Bende temiz yaptım ama appvault güncelleme istedi yaptım sonra hep hata verdi bütün herseyi denedim olmadı en son format attım düzeldi
Peki hocam formatı nasıl attınız? Twpr dan mı yok ayarlardan mı? Bana anlatabilir misiniz adım adım?

Oyla:

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Evet herşey silindi yedekleme yap başta MIUI şifresini soruyor
Hocam şimdilik dokunmayacağım. Eu stabil üst sürüm gelirse ozaman güncellerken temiz kurulum yapar öyle hallederim. Zaten çok sıkıntılı bir durum yok sadece tema özelleştirme yapılan yerde temayı yedekler diyince dediğim gibi kilit ekran harici yerleri almıyor. Onun için şimdilik askıya aldım.

Oyla:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Hocam şimdilik dokunmayacağım. Eu stabil üst sürüm gelirse ozaman güncellerken temiz kurulum yapar öyle hallederim. Zaten çok sıkıntılı bir durum yok sadece tema özelleştirme yapılan yerde temayı yedekler diyince dediğim gibi kilit ekran harici yerleri almıyor. Onun için şimdilik askıya aldım.
Tema yedeği içerisinde mtz formatında yüklediğiniz tema varsa
tekrar yüklemede sorun olabilir

Oyla:
Üst Alt