Çözüldü Eu romdan globale twrp ile dönüşte fastboota dönme

freezyslot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilkay
Cihazım
gm
Konular
3
Herkese merhabalar.

Global romlu Telefonumun bootloaderini açtım. Sonrasında eu rom yükledim. Ancak beğenmedim. Geri dönmek için eu romu kurduğumuz gibi globali twrp üzerinden kurdum. (Format data üstüne zip kurulumu) Kurarken sorun çıkmadı. Ancak yeniden baslattigimda fastboota attı. Recoverye giremiyorum, cihazı kapatmak istediğimde gene fastboota atıyor. Sürekli fastboottayiz yani :D çok uzun süre beklerse kendini kapıyor.

Şimdi asıl sorun fastboota atması değil. Asıl sorun pcye taktigimda telefonun görülmemesi. Ne yapsam olmadı. Indirmedigim driver mı var anlamıyorum. Dandik bi kablo aldiydim dışarıda olduğumdan. Birazdan kendi kablosuyla deneyeceğim. Umarım kablodadır sorun.

İlk Xiaomi cihazım. Miflash tool varmış sanırım. Bunu mu denemeliyim? Pcye okutamıyorum cihazı. Qualcomm driverlari kurdum. Var mı şunu da kur dediğiniz programlar.

Fastboot yazıyorsa cihaz fastbootta olmalı değil mi? Umarım tırışkadan fastboot yazan bir tuğlayla karşı karşıya değilimdir.

Teşekkürler şimdiden.

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Mrb hocam gecmiş olsun Xiaomi miflas uygulamasını indirip acın power+ses kısma tuşlarına birlikte basarak fastboota girin miflas uygulamasını açın cihazı pcye bağlayın sürücüler sorunsuz yüklenmiş ise uygulama cihazı görecektir.

freezyslot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilkay
Cihazım
gm
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok sağolun arkadaşlar. Sorun usb kablodaymış.

Üst Alt