Soru EU Romda Mi10T Cihaz Modeli Değiştirme

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
Merhaba EU Rom CN kaynaklı olduğu için Mi10T cihazı Redmi K30S Ultra olarak adlandırıyor. Buildprop üzerinden bunu değiştirmeye çalıştım ama olmadı. Acaba Cihaz Modeli kısmında ki Redmi adlandırmasını nasıl değiştirebilirim ?

Endo romda bulunan Kişiler ve Telefon uygulamasında T9 için TR dil desteği yok malesef. Eu romdan vazgeçmek de istemiyorum. Derdini seveyim diyenler olacaktır mutlaka, canları sağolsun. Ben kurcalamayı sevdiğim için bir yol arayışındayım yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Ek olarak. EU son stabil kullanan biri kişiler,telefon,mesaj uygulamasını paylaşabilir mi ?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Güncel eu romda bu sorun var maalesef.
Android 11 ve üstü sürümlerde sisteme müdahale mümkün olmadığı için Buildprop dosyası ile oynamak imkansız.
Kurcalamayı seven kişiler için A10 var.
Android 10 eu stabil 12.0.12 sürümü tavsiye ederim. Hem cihaz adı değişmez hem de mükemmel derece daha akıcı

Ayrıca açılıştaki Redmi yazısından kurtulmak için de bunu kullanın.

anne12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gECEm
Cihazım
REDMİ NOTE7 PRO
Konular
4
Android 11 ve üstü sürümlerde sisteme müdahale mümkün olmadığı için Buildprop dosyası ile oynamak imkansız.
Android 10 eu stabil 12.0.12 sürümü tavsiye ederim. Hem cihaz adı değişmez hem de mükemmel derece daha akıcı

kafeinsiz hocam merhabalar eu 13.0.6 dan sonra deneyimlerim olumsuz oldu batarya konusu sıkıntılı,ısınma muazzam şebekede falan bi sıkıntı oluyor çok kötü geçişler oluyor 3,5g ile 4.5g arasında çok ani geçişler oluyor bende EU 12.0.12 geçmeye karar verdim halen önerir misiniz? oyun falan değil stabil çalışsın batarya kullanımı ideal olsun ve mumkünse google değil miui arayüz olsun (dialer,sms vs) gibi siz öneriyorsanız bende yarın itibariyle geçiş sağlayacağım.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
kafeinsiz hocam merhabalar eu 13.0.6 dan sonra deneyimlerim olumsuz oldu batarya konusu sıkıntılı,ısınma muazzam şebekede falan bi sıkıntı oluyor çok kötü geçişler oluyor 3,5g ile 4.5g arasında çok ani geçişler oluyor bende EU 12.0.12 geçmeye karar verdim halen önerir misiniz? oyun falan değil stabil çalışsın batarya kullanımı ideal olsun ve mumkünse google değil miui arayüz olsun (dialer,sms vs) gibi siz öneriyorsanız bende yarın itibariyle geçiş sağlayacağım.
Kesinlikle tavsiye ediyorum hala aktif kullanıyorum eu 12.0.12 romu.

CrawLTR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
20

MagiskHide Props Config modülü ile build.prop dosyasını değiştirebiliyordum ben deneyebilirsiniz öyle.
modülü kurduktan sonra Termuxdan su ardından props yazın.

tqokmen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alis
Cihazım
Note 7
Konular
0
vendor/odm/etc/build_pro.prop dosyasının içindekini kopyalayıp system/product/build.prop dosyasının en altına yapıştır istediğin gibi değiştir

Üst Alt