Soru Eu romda mesajlar ve arama

Berkaras21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berk
Cihazım
Mİ9T PRO
Konular
18
eu mıuı 10 stabil son romda cagrı aracı ve mesajlar uygulaması stock mıuı mı yoksa google mi ?

mustafagokhankarabulut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gokhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
17
Bir çok kişi bu durumdan rahatsız, yeni telefon ve romlarda herkesin alıştığı ve sevdiği xiaomi çevirici ve mesaj uygulaması gelmiyor. Eğer klasik Xioami çevirici ve mesaj uygulaması istiyorsan xiaomi.eu rom yüklemelisin.

Oyla:

Berkaras21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berk
Cihazım
Mİ9T PRO
Konular
18
Bir çok kişi bu durumdan rahatsız, yeni telefon ve romlarda herkesin alıştığı ve sevdiği xiaomi çevirici ve mesaj uygulaması gelmiyor. Eğer klasik Xioami çevirici ve mesaj uygulaması istiyorsan xiaomi.eu rom yüklemelisin.
Teşekkürler eu sitesindeki mıuı 10 9.3.6 falandı onu twrp ile yüklemem yeterli değilmi ? ve kullanıyorsnaız bu eu romu tavsiye edermisiniz stablite , şarj vs gibi ? bug sorunları vs de yoktur degil mi ?

Oyla:

mustafagokhankarabulut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gokhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
17
Evet ama bahsettiğin versiyon haftalık olan ve her hafta güncelleme alırsın. İstersen stabil versiyonda mevcut. linkini paylaşıyorum.istediğini yükleyebilirsin.
Eu rom esasen çin romu üzerine inşa ediliyor,Global romda olmayan Xiaomi çevirici ve mesaj uygulaması,Duvar kağıdı döngüsü, vs bir çok ek özellik var
stabilitesi iyidir ve pil de iyidir ama kullanıp senin deneyimlemen daha iyi olur.

Link:

Oyla:

Berkaras21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berk
Cihazım
Mİ9T PRO
Konular
18
Evet ama bahsettiğin versiyon haftalık olan ve her hafta güncelleme alırsın. İstersen stabil versiyonda mevcut. linkini paylaşıyorum.istediğini yükleyebilirsin.
Eu rom esasen çin romu üzerine inşa ediliyor,Global romda olmayan Xiaomi çevirici ve mesaj uygulaması,Duvar kağıdı döngüsü, vs bir çok ek özellik var
stabilitesi iyidir ve pil de iyidir ama kullanıp senin deneyimlemen daha iyi olur.

Link:
hocam epey araştırdım merak ettigim stabıl mıuı 10 eu 10.4.6 sürümü bunu kurup devam etmek istiyorum sorun var mı bulamadım forumlarda pek yazılanları da :)

Oyla:
Üst Alt