Yardım Eu Romda Bölge Değiştirme Seçeneği Çıkmıyor.

isaeksici

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
isa eksici
Cihazım
Mi 9
Konular
7
Merhaba Arkadaşlar,

Mi 9 Cihazımda 12.0.3.0 Stabil eu.rom yüklü, bölge değişimi yapmak istiyorum, ancak ayarlar bölümünde arama çubuğuna "bölge" yazdığımda her hangi bir sonuç vermiyor.
Manuel olarak ta ulaşmaya çalıştım fakat bölge değişikliği kısmını bir türlü bulamadım. Şu an telefonum Türkçe ve kullanımda her hangi bir sıkıntı yaşamadım sadece bazı ek özellikleri aktif edebilmek için bölgeyi "Hindistan" olarak değiştirmek istiyorum, yardımlarınız için şimdiden teşekkrüler.

Not: Region.zip dosyasını twrp den flashladım, bir değişiklik olmadı.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
custom romda bölge olmaz anca build prop ile değiştirebilirsiniz

Oyla:

NoMercy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Konular
7
Merhaba Arkadaşlar,

Mi 9 Cihazımda 12.0.3.0 Stabil eu.rom yüklü, bölge değişimi yapmak istiyorum, ancak ayarlar bölümünde arama çubuğuna "bölge" yazdığımda her hangi bir sonuç vermiyor.
Manuel olarak ta ulaşmaya çalıştım fakat bölge değişikliği kısmını bir türlü bulamadım. Şu an telefonum Türkçe ve kullanımda her hangi bir sıkıntı yaşamadım sadece bazı ek özellikleri aktif edebilmek için bölgeyi "Hindistan" olarak değiştirmek istiyorum, yardımlarınız için şimdiden teşekkrüler.

Not: Region.zip dosyasını twrp den flashladım, bir değişiklik olmadı.
Get Apps ile sistem uygulamalarını güncellemek için istiyorsaniz, vpn indirip (tabi ana sayfada Get Apps gözüküyor ise) sıkıntısız kullanabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt