Yardım Eu rom

extralifex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fevzi
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
35
Nedir bu eu rom beta ne avantajları var yarın bl kilidini açıcam romu root yapmadan yüklesem sorun olur mu nasıl bir yol izlemem gerek şimdiden teşekkür ederim

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
romu root ile yüklemene gerek yok ama yükledikten sonra root atmanızı öneririm çok güzel özelliklere kavuşuyor cihaz. Ben de eu betaya dün geçtim cidden güzel bir rom. Twrp ile kurabilirsiniz

Oyla:

extralifex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fevzi
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
35
Link varsa link atabilirmisiniz bl kilidi için 138 saat verdi ayın 4ünde yapmıştım yarın akşam işten çıkınca tekrar deniycem olur heralde

Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Nedir bu eu rom beta ne avantajları var yarın bl kilidini açıcam romu root yapmadan yüklesem sorun olur mu nasıl bir yol izlemem gerek şimdiden teşekkür ederim
Skorpi hocamızın bizlerle paylaştığı ROM ların özellik ve farlılıklarını İnceleme - Muhtelif Rom'ların özellikleri ve farklılıkları konusunu takip ederek inceleyebilir, EU Rom özelinde ayrıntılı bilgiye Rom - MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.1 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi) konusundan , kurulumlar ile ilgili genel bilgiye ise Ana Başlık - Sıkça Sorulan Sorular konusundan ulaşabilirsiniz :)

Oyla:

taylongali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
i phone 5s
Konular
13
Buradan cohci52 hocamız paylaştı ve anlatımı mevcut burdan indirip kurdum rom güzel en son sürümü budur. Haftalık güncelleme alır. Kafanız karışırsa cohci52 arkadaşımıza danışabilirsiniz yada başlık altından sorabilirsiniz, yardımcı olur kendisi bende bilmiyordum onun yardımı ile sorunsuz yükledim hocam.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt