Yardım Eu rom WS Aosp rom

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0.5.0
Telefon Modeli
Redmi note 9 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba hocalarım ben cihazıma rom
atmak istiyorum Eu rom ve Aosp rom arasında kaldım sizlerin tavsiyeleri nelerdir aranızda her 2 romu da kullanmış test etmiş kişiler varmı?
Cihaz bilgisi : Redmi note 9 pro (curtana)

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba hocalarım ben cihazıma rom
atmak istiyorum Eu rom ve Aosp rom arasında kaldım sizlerin tavsiyeleri nelerdir aranızda her 2 romu da kullanmış test etmiş kişiler varmı?
Cihaz bilgisi : Redmi note 9 pro (curtana)
Eu rom stock MIUI arayüzünün biraz stabilize edilmiş halidir işe yaramaz uygulamalardan arındırılmış reklamlar kaldırılmış olur görünüş güzel ve performans orta seviyededir.
Aosp rom arayüzü oldum olalı sevmemişimdir.
Ancak en iyi performans her aosp tabanlı romda olmaktadır.
Şarj konusunda işlemler sırasında ki hızında geçişlerde vs aosp her zaman daha iyidir ama Dediğim gibi arayüzü çok kötü görünüş olarak

Oyla:

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eu rom stock MIUI arayüzünün biraz stabilize edilmiş halidir işe yaramaz uygulamalardan arındırılmış reklamlar kaldırılmış olur görünüş güzel ve performans orta seviyededir.
Şarj konusunda işlemler sırasında ki hızında geçişlerde vs aosp her zaman daha iyidir ama Dediğim gibi arayüzü çok kötü görünüş olarak
Hocam aosp romlara baktım gerçekten dediğiniz gibi hiç estetik durmuyor bende eu rom kurdum fakat bi sorum olacak.
xiaomi.eu 12.0.3 android 10 stabil sürüm kurdum güncel sürüm kurmadım donar veya şarj çabuk biter diye bı sorun olmaz değil mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ve hocam ekstra olarak birşey indirip kurmama gerek varmıdır?

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt