Soru EU Rom Ve Masik Gibi Romlarda 4.5G Şebeke Gösterge Sorunu

ali.aci95

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Red mi K20 Pro
Konular
3
Arkadaşlar sorunum şu ki Mi Room Ve Global Rom haricinde Ekran resmi eklediğim şebeke Göstergesinde 4.5G yerine 4G+ veya Ayarlardan değiştirerek LTE yazıyor buna bağlı olarak şebekenin zayıf çektiğini hissediyorum. Bu yüzden Eu Rom ve Masik kullanmak istemiyorum. şuan kullandığım rom Mi Room. Eu romda ve diğerlerinde modem dosyası gibi vs flaşlayarak buna çözüm getirilebilir mi ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-10-24-15-37-06-725_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-10-24-15-37-06-725_com.android.chrome.jpg
    365,8 KB · Görüntüleme: 41

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaşlar sorunum şu ki Mi Room Ve Global Rom haricinde Ekran resmi eklediğim şebeke Göstergesinde 4.5G yerine 4G+ veya Ayarlardan değiştirerek LTE yazıyor buna bağlı olarak şebekenin zayıf çektiğini hissediyorum. Bu yüzden Eu Rom ve Masik kullanmak istemiyorum. şuan kullandığım rom Mi Room. Eu romda ve diğerlerinde modem dosyası gibi vs flaşlayarak buna çözüm getirilebilir mi ?
4G Ve 4.5G aynı şeyler esasında sadece roma özel olarak ikon farklı şebeke sorunu görüntü ile olmaz ama romdaki modem dosyasında sıkıntı varsa pek zannetmiyorum bu sebeple olabilir sorunu ordaki göstergeyi değiştirerek çözemezsiniz yani

Oyla:

ali.aci95

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Red mi K20 Pro
Konular
3
4G Ve 4.5G aynı şeyler esasında sadece roma özel olarak ikon farklı şebeke sorunu görüntü ile olmaz ama romdaki modem dosyasında sıkıntı varsa pek zannetmiyorum bu sebeple olabilir sorunu ordaki göstergeyi değiştirerek çözemezsiniz yani
Bir kaç romda test ettiğim kadarıyla sadece ikon değişmesi ile kalmıyor. Şebekenin zayıf çektiği noktalarda hissedilir bir şekilde farkı görebiliyorum.

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bir kaç romda test ettiğim kadarıyla sadece ikon değişmesi ile kalmıyor. Şebekenin zayıf çektiği noktalarda hissedilir bir şekilde farkı görebiliyorum.
Doğrudur ama bahsi geçen sorun ikonla alakalı değil modem ile ilgili

Oyla:

NıghtBlood

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
34
Bende eu stabile geçtim betadan telefon açık olduğu halde hattım kapalı gözüküyor uçak moduna alıp geri açıyorum bazen dediğiniz gibi neredeyse şebeke yok diyecek telefon. Ne yapsam bilemedim.

Oyla:
Üst Alt