Soru Eu rom otomatik başlatma sorunu

blackjack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
redmi pro
Konular
6
Otomatik başlatmada tiki facebooktan kaldırıyorum tekrar otomatik başlata girdiğimde açık olarak gözüküyor bu sadece facebook değil bir kaç uygulamada aynı. bu sorunun çözümü nedir 7.12.21 beta sürümündeyim dili ing yaptım olmadı önbelleği temizledim olmadı yeniden baslattım olmadı sizin önerileriniz nedir

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Otomatik başlatmada tiki facebooktan kaldırıyorum tekrar otomatik başlata girdiğimde açık olarak gözüküyor bu sadece facebook değil bir kaç uygulamada aynı. bu sorunun çözümü nedir 7.12.21 beta sürümündeyim dili ing yaptım olmadı önbelleği temizledim olmadı yeniden baslattım olmadı sizin önerileriniz nedir
Ayarlar/pil performans/pil buraya girdikten sonra pil kullanımını analiz et seçeneğine tıklayın. Analiz bittikten sonra aşağıda 15 dakika ekle gibi bişey cikacak. Ona basın. Muhtemelen otomatik açılan herşey kapanacak. Sonra istediklerinizi tekrar otomatik açıp deneyin bide.

Oyla:

blackjack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
redmi pro
Konular
6
Yaptım calisan uygulamalari kapatti tekrar otomatik baslatmadan tikleri kaldirdim bir baktim ki yine tikler geri gelmis bu sorun yuzunden ekran suremde azaldi ortalama 3 saat ekran suresi aliyorum en fazla. Daha once 5 saat aliyordum ekran suresi

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Yaptım calisan uygulamalari kapatti tekrar otomatik baslatmadan tikleri kaldirdim bir baktim ki yine tikler geri gelmis bu sorun yuzunden ekran suremde azaldi ortalama 3 saat ekran suresi aliyorum en fazla. Daha once 5 saat aliyordum ekran suresi

Enteresan hocam. Bende onu yapınca otomatik başlattaki herşey kapanıyor. Sonra istediklerimiz kendim acıyorum. Aklıma başka bişey gelmiyor.

Oyla:

blackjack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
redmi pro
Konular
6
Hocam işin garibi bazı uygulamalar otomatik baslatmadan kapatiliyor bazilari kapatilmiyor ilginc bir sorun sanki facebook youtube uygulamalari viruslu gibi izin vermiyor iptal etmeye sildim tekrar yukledim yine ayni sorun

Oyla:

blackjack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
redmi pro
Konular
6
Arka planda başlat izni kapalı ama yine başlatiliyor gorunuyor mavi tiki kapatsan bile ciktiktan sonra tekrar aktif oluyor acaba boyle gorunup arka planda calismiyor mu?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam ben face uygulaması kullanmıyorum valla.sürekli arkaplanda çalışıyor. Pili ve interneti öldürüyor. Messenger in zaten çıkış düğmesi yok.ben bu sebeplerden dolayı opera tarayıcı kullanıyorum.messenger yükle diye de dayanmıyor. Sana tavsiyem kaldır faceyi messenger i opera kullan :)

Oyla:

blackjack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
redmi pro
Konular
6