Soru EU Rom Hakkında

bjkmert45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Planlama Müdürü
Konular
3
Arkadaşlar herkese merhaba, EU Rom'un Note 9s için güncel versiyonu uzun süredir yayınlanmıyor. Acaba artık destek vermiyorlar mı? Konu hakkında bilgisi veya okuduğu bir makale olan var mı?

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Eu rom global XXXMIXX romun üzerine inşa ediliyor. Globale güncelleme gelmeden EU güncellenmez. Geçen ay gelen 12.5.1 ile güncelleme aldı. Xiaomi güncelleme vermeden EU bir şey yapmaz.

bjkmert45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Planlama Müdürü
Konular
3
Eu rom global XXXMIXX romun üzerine inşa ediliyor. Globale güncelleme gelmeden EU güncellenmez. Geçen ay gelen 12.5.1 ile güncelleme aldı. Xiaomi güncelleme vermeden EU bir şey yapmaz.
Bilgi için teşekkürler hocam.

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
eu rom normalde cin romunu baz alır ama bizim cihazların cin versiyonu olmadığı icin base olarak global romu kullanıyorlar global rom önemli güncelleme almadığı sürece eu romda güncellenmez saten eu romda global versiyon baz alındığı icin diğer cihazlardaki gibi tat vermiyor cin romundaki o akıcılık yok akıcı bir miui kullanmak istiyorsan miuivn yi tavsiye ederim enhanced sürümü mevcut haftalık güncelleme aldığı icin bazı paketlerde hatalar olabiliyor en hatasız sürümü telegramdaki curtana news grubundan romun sürümlerindeki yorumlara bakalak bulabilirsin

berkayco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
16
eu rom normalde cin romunu baz alır ama bizim cihazların cin versiyonu olmadığı icin base olarak global romu kullanıyorlar global rom önemli güncelleme almadığı sürece eu romda güncellenmez saten eu romda global versiyon baz alındığı icin diğer cihazlardaki gibi tat vermiyor cin romundaki o akıcılık yok akıcı bir miui kullanmak istiyorsan miuivn yi tavsiye ederim enhanced sürümü mevcut haftalık güncelleme aldığı icin bazı paketlerde hatalar olabiliyor en hatasız sürümü telegramdaki curtana news grubundan romun sürümlerindeki yorumlara bakalak bulabilirsin
Bahsettiğiniz Roma ulaşamadım. Linki var mıdır?

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24

bu miuivn nin en son cikan stabil surumu eğerki vn de hatalar ile karsılasırsan özelden mesaj at yardımcı oluyum bir süredir miui rom kullanmadığım icin denemedim

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
önce romu yukle sonra format data yap magisk flasla sonra yeniden baslat bu sekilde yuklemessen acılmaz verilerin silinecek yedekle

berkayco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
16
Deneyeceğim. Başka MIUI rom önerisi de alabilirim, bir süredir AOSP kullanıyorum açıkçası sıkıldım. Mikrofon ve ses yankı problemleri de var. MIUI canmış...

berkayco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
16
ibrahimibo2, ve bu attığınız romun ota güncellemesi mevcut mudur acaba?

Üst Alt