Yardım Eu Rom hakkında(mi 4c , mi note pro)

brkztrk91

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
mi 4c
Konular
1
Arkadaşlar herkese merhabalar;

Elimde 2 adet xiaomi telefon var , birisi mi 4c diğeri ise mi note pro bu telefonlara öncelikle global rom atmak istiyorum ama kendi sitesinde global rom yok dışardan bulduğum romları ise kurmaya çalışırken " can't verify update" hatası alıyorum. 2 gündür forumlarda araştırmama rağmen bir arpa boyu yol alamadım hatta mi 4c elimde kalıyodu bile diyebilirim. Arkadaşlar artık pes ettim istanbul içinde bana yardım edebilecek bir kişi arıyorum cezası neyse çekerim. yardım edebilecek olan arkadaşlar bana mesaj atabilirlerse çok sevinirim.

İyi forumlar

teknopat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VOLKAN
Cihazım
Mİ 13T
Meslek
Fitcross,Fitness
Konular
11
Hocam fastboot dan tekrar twrp kurarmisiniz ? Sonra romu tekrar atıp wipe işlemlerini yaparsanız sorun çözülecektir.

MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fastboot giriyorum twrp yüklerken bu hatayı veriyor device is locked hatası veriyor

Oyla:

teknopat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VOLKAN
Cihazım
Mİ 13T
Meslek
Fitcross,Fitness
Konular
11
Hocam öncesinde hangi romu kullaniyordunuz ?

V7.2.3.0.LXKCNDA rom kullanıyordum.Şu an sadece Fastboot moda girebiliyorum.Diğer açmaya çalıştığımda mi yazısı 1 sn görünüp reset atıyor.Recovery moda girsem yeniden kurucam.Oda recovery mod açılmadığından olmuyor

Oyla:

casshern

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlut
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
6
V7.2.3.0.LXKCNDA rom kullanıyordum.Şu an sadece Fastboot moda girebiliyorum.Diğer açmaya çalıştığımda mi yazısı 1 sn görünüp reset atıyor.Recovery moda girsem yeniden kurucam.Oda recovery mod açılmadığından olmuyor
Hocam bootloader kilidi varmiydi onda nasıl bir hata veriyor bilmiyorum ama egerki öyle bir sıkıntı varsa mi4c konusu altında bootloader kilidi açma konusu var onu uygularmisiniz..

Oyla:

teknopat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VOLKAN
Cihazım
Mİ 13T
Meslek
Fitcross,Fitness
Konular
11
Hocam bootloader kilidi varmiydi onda nasıl bir hata veriyor bilmiyorum ama egerki öyle bir sıkıntı varsa mi4c konusu altında bootloader kilidi açma konusu var onu uygularmisiniz..

Cihazı kapatamıyorum devamlı reset atıyor sadece fastboot moda giriyor

Oyla:

RepairM@n

Hak ismi okunmalı dillerde !
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RepairM@n
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Yaptım sonrasında ne yapmam gerekiyor recovery mod yüklemem için
Öncelikle bootloader kilidi açılacak. O kod telefonu download moda sokmak içindi.
Forumda xiaomi altında mi4c bölümünde bootloader açma ile ilgili konu açtım. Onu inceleyin.

Oyla:

teknopat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VOLKAN
Cihazım
Mİ 13T
Meslek
Fitcross,Fitness
Konular
11
Öncelikle bootloader kilidi açılacak. O kod telefonu download moda sokmak içindi.
Forumda xiaomi altında mi4c bölümünde bootloader açma ile ilgili konu açtım. Onu inceleyin.

Şu an yüklendi telefonun açılması bekliyorum.İçindeki herşey silindi mi yoksa bu versionu kurdum libra_images_V7.2.4.0.LXKCNDA_20160129.0000.14_5.1_cn_23e18a2cb0

Oyla:
Üst Alt