Soru Eu Rom 10.3.1.0 için Google Camera

cornalist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ceto
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Merhaba arkadaşlar eu rom'un en son sürümü için google camera linki elinde olan mevcut mu hangi sürümü denediysem kamera durdurdu hatası veriyor. Ayrıca persist.camera.HAL3.enabled=1 işlemi yaptığım zaman da kendi kamerası da çalışmıyor. Bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olabilir mi ?

emrihak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
mi5s
Konular
0
Bende bulamadım. Varsa güncel gcam paylaşır mısınız .

Oyla:

s4h1n91

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şahin
Cihazım
Mi note 3
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Hocam konusu değil ama yüklediniz diye soruyorum neler yeni? 10.2.3 kullanıyorum. Eklenen birşey var mı?

Oyla:

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Hocam konusu değil ama yüklediniz diye soruyorum neler yeni? 10.2.3 kullanıyorum. Eklenen birşey var mı?
Xiaomi.EU Rom v.10.3.1.0 daki farkettiğim yenilikler.
-Yüz Tanımada İster otomatik açılıyor isterseniz açıldıktan sonra kilit ekranında kalıyor yukarı kaydırarak açıyorsunuz.
-Temalarda Ana ekran için eklediğiniz resimler verdiğiniz 15 dk. 1 saat 1 gün olarak değişebiliyor.(Duvar kağıdı slayt gösterisi)
-Kilit ekranında dikey saat kullanıyorsanız eskiden bildirin geldiğindede dikey saat kalıyordu artık bildirim gelince tek satıra dönüyor saat.
-Güncelleme ekranından geri tuşa bastığınızda ana ekrana dönüyordu. Artık önceki menüye dönüyor.
-Mesaj ve resimleri toplu silerken türkçeleştirme sıkıntısı vardı. Düzeltilmiş.
-Bluetooth Kapatıldığında tekrar açılmıyordu cihazı yeniden başlatmak gerekiyordu. Düzeltilmiş.
-kilit ekranı döngüsündeki sorunlu türkçeleştirmeler düzeltilmiş.
-Hava durumunda ara ara ağa bağlanılamadı hatası alınıyordu düzeltilmiş.
-Köşeleri ovalleştirme gelmiş.
-Kilit tuşuna 5 kere basınca acil durum mesajı ile konum atma gelmiş.
Şimdilik tespit ettiklerim bunlardır.

Konusuda burda : Rehber - Mi Note 3 İçin Herşey = Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Xiaomi.EU V10.3.1.0 Rom Yükleme & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat & Quick Apps

Oyla:

ghostmojo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi note 3
Meslek
Mühendis
Konular
109
Hala bir çözüm yok sanırım

Oyla:

emreagacli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
0
hali hazırda Xiaomi.EU Rom v.10.3.1.0 kullanıyorum. Gcam için yapılması gerekenler belli sırasıyla persist.camera.HAL3.enabled=1 build.brob'a ilave edilecek. camera.sdm660.so system/vendor/libs/hw içine kopyalanıp izinleri ayarlanacak, twrp'den jasonoisfix4hal3.zip flashlanacak(5 olan da var ama bende çalışmadı) sonrasında istediğiniz gcam modunu kuracaksınız(arnova tercih sebebidir. Ben de sorunsuz çalışıyor. persist.camera.HAL3.enabled=1 elle yazmak yerine kopyala yapıştır yaparsanız daha sağlıklı sonuç alabilirsiniz. bazen birkaç denemeden sonra da çalışabiliyor.

Oyla:

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
mi note 3 10.3.1.0 EU rom güncellemesi yapmadan önce MUTLAKA YEDEK ALINIZ verilerim silindi allahtan yedekliydi.

Oyla:

ghostmojo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi note 3
Meslek
Mühendis
Konular
109
Si
mi note 3 10.3.1.0 EU rom güncellemesi yapmadan önce MUTLAKA YEDEK ALINIZ verilerim silindi allahtan yedekliydi.
Silinmesinin sebebi ne hocam. Güncellemede mi sorun var

Oyla:

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
Si

Silinmesinin sebebi ne hocam. Güncellemede mi sorun var
çok enteresan büyük kızım ile aynı model aynı sürümlerde idi onda az önce güncelleme yaptım TWRP üzerinde wipe işlemi yapmadan direk zip dosyasını yükledim silinmedi... Çok enteresan.EU forumda konusu var kimisinde silinmiş kimisinde silinmedi yazıyor ben şaşırdım. Yine de yedek almada fayda var :)

Oyla:

erhangorgun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Mi note 3
Konular
3
hali hazırda Xiaomi.EU Rom v.10.3.1.0 kullanıyorum. Gcam için yapılması gerekenler belli sırasıyla persist.camera.HAL3.enabled=1 build.brob'a ilave edilecek. camera.sdm660.so system/vendor/libs/hw içine kopyalanıp izinleri ayarlanacak, twrp'den jasonoisfix4hal3.zip flashlanacak(5 olan da var ama bende çalışmadı) sonrasında istediğiniz gcam modunu kuracaksınız(arnova tercih sebebidir. Ben de sorunsuz çalışıyor. persist.camera.HAL3.enabled=1 elle yazmak yerine kopyala yapıştır yaparsanız daha sağlıklı sonuç alabilirsiniz. bazen birkaç denemeden sonra da çalışabiliyor.

Bunları yaparak gcam kurabilen varmı? Bir türlü kuramadım.

Oyla:
Üst Alt