Soru Eu dan iyi rom önerisi?

Justman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
iyi
Cihazım
redmi 4A
Konular
23
Arkadaşlar eu stabil son sürümü kullanıyorum ancak miui optimizasyonu kapama seçeneği olmadığı için memnun değilim, cihaz 3 gb olduğu için uygulama arası geçişlerde sayfaları sürekli yeniden yüklemesinden bıktım usandım artık..mirom denedim ama onda da buglar var.. Miu optimizasyonun kapatıldığı bir eu sürümü var mı..ya da official sorunsuz hızlı çalılan başka bir rom öneriniz var mıdır?

mura

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MuRa
Cihazım
galaxy s7
Konular
5
Arkadaşlar eu stabil son sürümü kullanıyorum ancak miui optimizasyonu kapama seçeneği olmadığı için memnun değilim, cihaz 3 gb olduğu için uygulama arası geçişlerde sayfaları sürekli yeniden yüklemesinden bıktım usandım artık..mirom denedim ama onda da buglar var.. Miu optimizasyonun kapatıldığı bir eu sürümü var mı..ya da official sorunsuz hızlı çalılan başka bir rom öneriniz var mıdır?
Eu nun son sürümünü ben de beğenmedim. Mi globe deneyin. Uzun süredir sorunsuz şekilde kullandım.

Oyla:

Atakan kkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi 6
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Hocam revos tavsiye ederim çok akıcı ve pil i iyi

Oyla:

Atakan kkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi 6
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Revosu bir türlü kuramadım burdaki linkten sinir etti beni..bir sorun var o dosyada
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi globe hangi grubun Rusların mı.. optimizasyonu kapatma falan var mı ben bahsettiğim sayfa yükleme sorunundan bezdim çünkü ,aslında eu yu birazda mecburiyetten kullanıyorum malum finansal işlemler yapıyoruz tel de,her roma güvenilmiyor.

Oyla:

Justman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
iyi
Cihazım
redmi 4A
Konular
23
Eu nun son sürümünü ben de beğenmedim. Mi globe deneyin. Uzun süredir sorunsuz şekilde kullandım.
Hocam mi globe kurdum fena değil ancak Samsung tarayıcı da reklam engelleyici bölümü aktif değil maalesef, haliyle tarayıcı da reklamlar çıkıyor başka tarayıcı da kullanmak istemiyorum Samsung'a alıştığım için, reklamları nasıl kapatabiliriz acaba rot olmadan..bir tane sorunsuz rom bulamadık ya:)

Oyla:

miui playet

Tecrübeli Üye
Uzman Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
75
Hocam mi globe kurdum fena değil ancak Samsung tarayıcı da reklam engelleyici bölümü aktif değil maalesef, haliyle tarayıcı da reklamlar çıkıyor başka tarayıcı da kullanmak istemiyorum Samsung'a alıştığım için, reklamları nasıl kapatabiliriz acaba rot olmadan..bir tane sorunsuz rom bulamadık ya:)
Valla hocam ben Pixel experience 10 stanil kullanıyorum. İmkanınız varsa deneyim derim.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Oyla:
Üst Alt