Soru Eu beta vs eu stabil

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xiaomi.eu Kararlı 12.0.3.0
Telefon Modeli
K20 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Artık sürekli global,aosp ve masik filan denemekten, göçebe hayatı yaşamaktan sıkıldım :) Şuan eu stabil 12.0.3 sürümündeyim ama şarj tüketimi fazla gibi geldi bana veya bir şeyleri yanlış yapmışta olabilirim. Benim sorum şu akıcılık ve şarj konusunda eu beta 20.8.20 mi, yoksa eu stabil 12.0.3 de mi kalmalıyım ? Daha önceler de şarj konusunda masikten çok memnundum ama son güncellemelerde sanırım tökezlemiş gibi şahsen eski sürümünü de kullanmak istemiyorum. Daha rom filan atmayı düşünmüyorum sizce hangisinde kalmalıyım veya masik 16.1 mi kurmalıyım?

AhmetAyyildiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hacı Ahmet
Cihazım
Note 8 pro
Konular
3
Artık sürekli global,aosp ve masik filan denemekten, göçebe hayatı yaşamaktan sıkıldım :) Şuan eu stabil 12.0.3 sürümündeyim ama şarj tüketimi fazla gibi geldi bana veya bir şeyleri yanlış yapmışta olabilirim. Benim sorum şu akıcılık ve şarj konusunda eu beta 20.8.20 mi, yoksa eu stabil 12.0.3 de mi kalmalıyım ? Daha önceler de şarj konusunda masikten çok memnundum ama son güncellemelerde sanırım tökezlemiş gibi şahsen eski sürümünü de kullanmak istemiyorum. Daha rom filan atmayı düşünmüyorum sizce hangisinde kalmalıyım veya masik 16.1 mi kurmalıyım?
Hocam mıuı 11 için eu stabil ve eu rom denedim şuan eu betada mıuı 11.2 var ben sevdim simgeler felan mıuı 12 ye yakın kilit ekranı bildirimi desen aynısı mıuı 11 stabilde bi hata görmüştüm yani hata değil de benim sinir olduğum özellik tam hatırlamadım ondan betaya geçtim beta olduğu için hata vs olur diye düşündüm ama Xiaomi yapıyor ya şuana kadar hata görmedim bir aya yakındır kullanıyorum . Batarya kıyaslaması yaparsak pek fark görmedim ben. Masik ye kullandım mıuı12 olarak ama o animasyonlardan dolayı biraz yavaş hissettim bence 12tam oturana kadar 11 daha iyi

Oyla:

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Beta candır gerisi patlıcan veya heyecandır derim. Bizim ağır abiye (Mi Note 10 Lite) bir custom rom desteği iyiyen iyiye artsa ne iyi olurdu. Tamda geliştirici grupların ben şapkayı attım artık kadıköyde simit satmayı düşünüyorum dediği zamanlara denk geldik. |(

Oyla:
Üst Alt