Rom Eu beta rom

Tnk321907

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tuna
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
1
Cihazım mi 9t pro ve eu haftalık beta 20.9.10 sürümünü kullanmaktayken cuma günü 20.9.24 sürümünü yükledim, ancak cihazda pil süresini baya düşürdü, bu sürümden önceki sürüme nasıl geçerim. 20.9.10 u flaşlamam yeterli olur mu yoksa verileri silip temiz kurulum mu yapmam gerekir, arkadaşlar yardımcı olun lütfen

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Cihazım mi 9t pro ve eu haftalık beta 20.9.10 sürümünü kullanmaktayken cuma günü 20.9.24 sürümünü yükledim, ancak cihazda pil süresini baya düşürdü, bu sürümden önceki sürüme nasıl geçerim. 20.9.10 u flaşlamam yeterli olur mu yoksa verileri silip temiz kurulum mu yapmam gerekir, arkadaşlar yardımcı olun lütfen
Bir şey olacağıni sanmam flashla ama risk senin kimse garanti vermez

Mevlanustundag13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlan
Cihazım
Redmi not 6 pro
Konular
6
Eu haftalık beta romlarda wipe işlemi yapmadan geçiş yapabilirsiniz. Stock romlara geçişte ise wipe işlemi gereklidir

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
40
Normal şartlarda iki wipe yaparak bir önceki romu kurabilirsiniz. Fakat Miui12 de sürüm düşürmelerde dediğim yöntem sonrası android sistem hatası almanız da ihtimal dahilinde. Bu durumda 4 wipe yapmanız gerekir.
Siz her ihtimale karşı yine de yedek alın.

Son düzenleme:

Tnk321907

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tuna
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normal şartlarda iki wipe yaparak bir önceki romu kurabilirsiniz. Fakat Miui12 de sürüm düşürmelerde dediğim yöntem sonrası android sistem hatası almanız da ihtimal dahilinde. Bu durumda 4 wipe yapmanız gerekir.
Siz her ihtimale karşı yine de yedek alın.
Aynen dediğin gibi oldu, önceki sürüme geçince birden fazla uygulamada sistem hatası aldım, 4 wipeden kasıt nedir hocam

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
40
Aynen dediğin gibi oldu, önceki sürüme geçince birden fazla uygulamada sistem hatası aldım, 4 wipeden kasıt nedir hocam

Twrp menüsünde wipe, advanced wipe düğmesine tıklayın ve dalvik art cache / cache / sistem /data yı seçip alttaki sürgüyü çekin
Twrp ana menüsüne dönün, install a tıklayın indirdiniz rom dosyasını seçerek sürgüyü çekin ve reboot edin.

Son düzenleme:

Tnk321907

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tuna
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Twrp menüsünde wipe, advanced wipe düğmesine tıklayın ve dalvik art cache / cache / sistem /data yı seçip alttaki sürgüyü çekin
Twrp ana menüsüne dönün, install a tıklayın indirdiniz rom dosyasını seçerek sürgüyü çekin ve reboot edin.
Eywllah hocam deneyeyim

Üst Alt