Çözüldü EU Beta Güncelleme Hata

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Arkadaşlar ayarlar sistem güncellemeden eu beta güncellemesi geldi indir diyorum ''İndirilirken hata oluştu. Md5 Sum eşleşmiyor...'' hatası alıyorum çözümü nedir acaba ?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Arkadaşlar ayarlar sistem güncellemeden eu beta güncellemesi geldi indir diyorum ''İndirilirken hata oluştu. Md5 Sum eşleşmiyor...'' hatası alıyorum çözümü nedir acaba ?
En sağlam yöntem romu eu nun sayfasından indirip twrp üzerinden yükleyin hocam.

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Hocam sistem kendisi indirdi yukle dedim twrpyi açtı yüklemeye çalıştı hata verdi reboot yaptım rom çöktü şimdi eu nun sayfasından indirip yeniden kuracağım neden böyle oldu anlamadım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrpyi üzerinden yüklerken mevcut programlarım gitmeden sadece sistemin kendisini nasıl guncellerim?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam sistem kendisi indirdi yukle dedim twrpyi açtı yüklemeye çalıştı hata verdi reboot yaptım rom çöktü şimdi eu nun sayfasından indirip yeniden kuracağım neden böyle oldu anlamadım

Twrpyi üzerinden yüklerken mevcut programlarım gitmeden sadece sistemin kendisini nasıl guncellerim?
İndirdiğiniz romu direk flash (Yükleme) yapın hocam. Wipe işlemlerini yapmazsanız veri kaybınız olmaz.

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4

Sadece indirdiğiniz rom dosyasını yükleyin ve yükleme bittikten sonra cache/dalvik yazısına tıklayıpm sürgüyü sağa çekin ve cihazı yeniden başlatın.

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Twrp üzerinden yapacaksınız hocam.
Anladım hocam şöyle diyeyim son durumum şu an eu sayfasından romu indirip otg usbye attım o hazır duruyor. cihaz twrp de duruyor sistemi reboot yapınca fastboot ekranında kalıyor cihaz

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Anladım hocam şöyle diyeyim son durumum şu an eu sayfasından romu indirip otg usbye attım o hazır duruyor. cihaz twrp de duruyor sistemi reboot yapınca fastboot ekranında kalıyor cihaz
Otg ye attığınız romu Yükle menüsünden seçerek oku sağa doğru çekin hocam. Normal şartlarda yükleme işi bitince her şey normal bir şekilde açılacaktır.

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Otg ye attığınız romu Yükle menüsünden seçerek oku sağa doğru çekin hocam. Normal şartlarda yükleme işi bitince her şey normal bir şekilde açılacaktır.
Tamam hocam deneyeyim normalde mi bulutta yedeğim var eğer programlarim romu yükleyince geri gelmezse mi buluttan ana ekran yedeği ile herşeyi kendi mi yüklesin yoksa kendim tek tek marketten kurayım mı hangisi daha sağlıklı olur

Üst Alt