Soru Eu 12.0.9 dan 13.0.1.0 Rom 'a geçiş hakkında..

ukayl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
12
Merhaba arkadaşlar, eu rom 12.0.9 kullanıyorum. Genel olarak memnunum bir sorunum yok ancak en son versiyon olan eu V13.0.1.0.SJGMIXM sürümü hakkında bilgisi olan varmı acaba, eğer batarya,performans vb.. açıdan daha iyi ise ona geçip geçmeme konusunda bilgi verebilirseniz sevirim. Teşekkürler,iyi forumlar.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Henüz bir öncekinden daha iyi bir MIUI sürümü çıkmadı. Her zaman geriye götürüyor. Kullandığınız sürüm cihazınız için şu anda en uygunu gibi görünüyor. Yeni sürüm merakını anlıyorum boş vaktiniz varsa test edin elbette ancak pişmanlık olacağını garanti ederim.

Benim cihazım Mi 10T amiral gemisi model olduğu halde MIUI 13 performans düşüşü yaşatıyor. Orta segmenti siz düşünün.

ukayl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Henüz bir öncekinden daha iyi bir MIUI sürümü çıkmadı. Her zaman geriye götürüyor. Kullandığınız sürüm cihazınız için şu anda en uygunu gibi görünüyor. Yeni sürüm merakını anlıyorum boş vaktiniz varsa test edin elbette ancak pişmanlık olacağını garanti ederim.

Benim cihazım Mi 10T amiral gemisi model olduğu halde MIUI 13 performans düşüşü yaşatıyor. Orta segmenti siz düşünün.
Teşekkür ederim açıklamalar için. Bu versiyonda devam etmeye karar verdim. Test etemeye de uğraşamam açıkçası . İyi forumlar.

Üst Alt