Rehber Eski Sürüme Dönüp Özlenen Performansı Almak!

TheCold75

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuz Işık
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Merhaba arkadaşlar bugün başka bir forumda gezerken tesadüfen hiçbir yazılıma ve bilgisayara gerek duymadan hem bölgeler arası hemde eski sürüme dönebileceğimizi gösteren bir videoya denk geldim. Bende MI9T nin son günlerdeki rezalet performansından öyle bikmiştim ki neden uygulamıyorum dedim ve sonuç olarak ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım.EEA son sürümden telefonun 11.0.3 sürümüne geri aldım ve fark inanılmaz yağ gibi akan arayüz müthiş bir hız farkı stabillik.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Buyrun video ;
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Not: İşlemden önce yedek almayı unutmayın eski sürüme dönerken maalesef veriler gidiyor.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Merhaba arkadaşlar bugün başka bir forumda gezerken tesadüfen hiçbir yazılıma ve bilgisayara gerek duymadan hem bölgeler arası hemde eski sürüme dönebileceğimizi gösteren bir videoya denk geldim. Bende MI9T nin son günlerdeki rezalet performansından öyle bikmiştim ki neden uygulamıyorum dedim ve sonuç olarak ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım.EEA son sürümden telefonun 11.0.3 sürümüne geri aldım ve fark inanılmaz yağ gibi akan arayüz müthiş bir hız farkı stabillik.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Buyrun video ;
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Not: İşlemden önce yedek almayı unutmayın eski sürüme dönerken maalesef veriler gidiyor.
Bu işlem ile birçok kişi sonradan sorun yaşadı umarım sizlerde yaşamazsınız

TheCold75

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuz Işık
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Umarım kimse sorun yaşamaz. Şuan herşey çok iyi.

Üst Alt