Çözüldü Eski sürüme dönme

efekirbiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
MIUI 11 kullanıyorum xiaomi redmi s2 model

Android 8 oreoya geçiş yapabilirmiyim?
Yapabilirsem rom'u atar mısınız

Telefonun kendi güncelleme yerinden

( Tam ekran hareketleri hakkında sorun başladı android 9 dan sonra , oreo da çok iyiydi.)

mitone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf İslam
Cihazım
Xiaomi Mi 6x
Konular
12
Hocam cihazım mi 6x bende miui 10 dan miui 9 a döndürmek istemiştim zamanında ve telefon tribe girmişti. Forumdan bir arkadaş sayesinde zar zor tripten çıkarabildim. :D Aman diyim bilmeden hiç bu işlere girişmeyin.

efekirbiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
Hocam cihazım mi 6x bende miui 10 dan miui 9 a döndürmek istemiştim zamanında ve telefon tribe girmişti. Forumdan bir arkadaş sayesinde zar zor tripten çıkarabildim. :D Aman diyim bilmeden hiç bu işlere girişmeyin.
Yandık desenize :D

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Ben MIUI Ailesine ilk katıldığımda hiç bir bilgim yoktu, bu Miui Ailesinden öğrendim ve takır tukur rom atıyorum. Öğrenebilir, bu işlere girişmesi lazım ki öğrensin. İnsanları korkutmayın böyle diyerek.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
MIUI 11 kullanıyorum xiaomi redmi s2 model

Android 8 oreoya geçiş yapabilirmiyim?
Yapabilirsem rom'u atar mısınız

Telefonun kendi güncelleme yerinden

( Tam ekran hareketleri hakkında sorun başladı android 9 dan sonra , oreo da çok iyiydi.)
Öncelikle anti rollback durumunu kontrol ediniz hocam.

mitone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf İslam
Cihazım
Xiaomi Mi 6x
Konular
12
Zaten yapmasın demiyorum bilmeden girişmesin diyorum angel~~ forumdan arkadaşlar zaten yardımcı olacaktır bu konuyla alakalı. Onların söyleyecekleri aşamaları uygulayıp öğrenebilir arkadaşımız.

efekirbiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
Ben telefonun güncelleme yerinden MIUI 11 kurmuştum geri dönmek bu kadar zor olmamalı :D , rom atmak konusunda biraz bilgiliyim samsung telefonlarda rom atıyordum brick filan duzeltebiliyorum fakat bu telefondaki uygulamalar ayarlar gitmesin istiyorum telefon yeni güncelleme almış gibi :D teşekkürler cevaplarınız için

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Ben telefonun güncelleme yerinden MIUI 11 kurmuştum geri dönmek bu kadar zor olmamalı :D , rom atmak konusunda biraz bilgiliyim samsung telefonlarda rom atıyordum brick filan duzeltebiliyorum fakat bu telefondaki uygulamalar ayarlar gitmesin istiyorum telefon yeni güncelleme almış gibi :D teşekkürler cevaplarınız için
Rica ederiz. Anti rollback durumunuz uygunsuz ise android sürümünüzü düşürmek şu an için imkansız malesef.

Üst Alt