Soru Eski Miui 11 Android 9 Rom'una nasıl dönebilirim ?

hllibox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HALİL
Cihazım
Xiaomi Mi 8SE
Konular
4
Hepinize hayırlı akşamlar. Malum bu yeni Stabil diye yayınlanan rom'daki sensör ve yeşik ekran vb hataları canımı çok sıkmaya başladı. Tekrar eski Stabil Miui 11 Android 9'a nasıl dönebilirim, yada bu mümkün mü ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hepinize hayırlı akşamlar. Malum bu yeni Stabil diye yayınlanan rom'daki sensör ve yeşik ekran vb hataları canımı çok sıkmaya başladı. Tekrar eski Stabil Miui 11 Android 9'a nasıl dönebilirim, yada bu mümkün mü ?
Sizede hayırlı akşamlar hocam. Dönüş mümkündür. Önce istediğiniz stock romu indirin mi flaş ile uyumlu olan Cihazı fastboot moduna alıp (unlock olması lazım cihazınızın) sonra mi flash ile clear all seçeneğini işaretleyip flaşlayın

Oyla:

hllibox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HALİL
Cihazım
Xiaomi Mi 8SE
Konular
4
Mi flash işin içine girince, İmei sorunu yaşar mıyım ? Cihazın BL kilidi açık bu arada

Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Mi flash ile düzeltemezsiniz hocam mi 8 SE global rom yok. Mi flash ile v11 kurarsanız Çin Romu kurarsınız. Çin uygulamaları var+Google servisleri yok (Dışarıdan kurmanız lazım) + İngilizce ve Çince kullanmak zorunda kalırsınız.
1.Twrp açınız son sürüm olan Twrp 3.3.1-1029 olması lazım güncelleme ile bu gelir.
2.Twrp de telefonu açıldıkdan sonra twrp den çıkmadan twrp yi 1227 versiyonuna güncelleyiniz(twrp güncelleme kısmında yazmaktadır)restart etmeyiniz.
3.Ana ekrana dönüp wipe format data yapınız.
4.Restart Recovery yapınız.
5.1227 versiyonu açılacaktır. Stabil MIUI Eu
v11.0.3.0 romu telefona kopyalayıp kurunuz.

Son düzenleme:
Oyla:

hllibox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HALİL
Cihazım
Xiaomi Mi 8SE
Konular
4
Bu şekilde yaparsam herhangi bir problem yaşamam değil mi ?

Oyla:
Üst Alt