Yardım eşitleme sorunu

erdmgclr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
mi note 3
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
eu 11.0.2
Telefon Modeli
mi note 3
Bootloader Kilidi
Açık
merhaba

telefon sms yedekleri dışında herşeyi yedekliyor sim kart etkinleştirilmedi hatası veriyor. neden olabilir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
SIM Kart Etkinleştirilemedi hatası alıyorum?
Mi Cloud üzerinden sunulan uzaktan cihaz bulma, kilitleme, silme fonksiyonların, yapılan çağrıların ya da gelen/giden SMS'lerin yedeklenmesi vb. bazı işlevlerin çalışabilmesi için cihazınızda takılı olan SIM kart ile Çin'de yer alan Xiaomi sunucularına bir adet SMS gönderilmesi ve sunucunun gelen SMS'i onaylayarak cihazınızı etkinleştirmesi gerekmektedir. Bu SMS gönderilemediğinde, sunucu cevap vermediğinde ya da cihaz etkinleştirme esnasında her hangi bir hata olması durumunda bu bildirim alanında bu uyarı ile karşılaşırsınız. Uyarının bildirim olarak belirmesi cihazınızı normal şekilde kullanmanıza her hangi bir engel oluşturmayacaktır ancak etkinleştirme için gönderilen her SMS için -başarısız olsa dahi- ayrı ayrı operatörünüz tarafından faturanıza Yurt Dışı SMS tutarı yansıtılacağı için beklenmedik faturalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle tavsiyemiz SMS'in hiç gönderilmemesini sağlamanız. SMS gönderimini engellemek için ise ayarlar/ek ayarlar/yetkilendirme ve geri alma altından Xiaomi SIM etkinleştirme hizmetine ait yetkileri geri almanız ve ayarlar/mi hesabı altından cihazı bul, çağrılar ve SMS yedeklemenizi kapatmanız yeterli olacaktır.

Oyla:

Mangineer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahoni
Cihazım
RedmiK60 12/512
Meslek
Mec. Engineer
Konular
4
Merhaba konuyu tekrar hortlatayım. Ben önceki xioami telefonumdaki yedeklerin gelmesini istiyorum özellikle mesajlar ve telefon kayıtları ama gelmiyor arkadaşın dediği gibi telefonum yurt dışı bu arada. Mesajlar ve arama geçmişinin gelmesini nasıl sağlayabilirim

Oyla:

Hergeleyim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus can
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
3
Merhaba konuyu tekrar hortlatayım. Ben önceki xioami telefonumdaki yedeklerin gelmesini istiyorum özellikle mesajlar ve telefon kayıtları ama gelmiyor arkadaşın dediği gibi telefonum yurt dışı bu arada. Mesajlar ve arama geçmişinin gelmesini nasıl sağlayabilirim
Ben global romdayken mesajlarım ve çağrı geçmişim eşitleniyordu eu roma geçtim artık eşitlenmiyor ve bu cok can sıkıcı birşey

Oyla:
Üst Alt