Sohbet Erkek hiyerarşisi testi

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
bugün böyle bir teste denk geldim ve dikkatimi çekti. Belli bir kesim böyle isimlere gerek yok burçlardan farkı yok diyor ama bence beni anlatıyor da nasıl oluyor anlamıyorum sizinle paylaşmak istedim.

Test Link:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

kasimtmc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
25
Ben Delta çıktım xd

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Sigma erkekler, sosyal erkek hiyerarşinin yalnız kurtlarıdır. Onlar hiyerarşi dışında yaşamayı tercih eden erkeklerdir. Gerçekten de sigmalar genellikle toplumun onlardan beklediği normların çoğuna sırtını dönerler. Kendi yollarını izlemenin verdiği özgürlük karşılığında hiyerarşinin getirdiği faydalardan vazgeçerler.

Sigmalarla işbirliği yapmak zor olabilir ve bu nedenle alfa erkekler genellikle onlara güvenmez. Bravo erkekler, sigmaların – bunu yapabilecek olsalar da – liderlik etmekle ilgilenmediklerini ve bu nedenle onları görmezden geldiklerini hissederler. Öte yandan, kadınlar genellikle sigmaların hür irade ve bağımsızlığını çekici bulur, bu nedenle
Bende sigma çıktım;
sigmaların karşı cinsle iyi geçinmesi muhtemeldir.

İnternet kültüründe sigmalardan sık sık romantik bir şekilde bahsedilir. Ancak, sosyal düzene dahil olmamak, genellikle iyi gitmesi garanti olmayan yüksek riskli bir oyundur. Bununla birlikte, bir sigma başarılı olmayı becerdiğinde, yaşam tarzının belirli bir cazibe ve gizeme sahip olduğu inkar edilemez.

Sigma avantajları: Sosyal yükümlülüklerden muafiyet, gıpta edilen bir yaşam tarzı.

Sigma dezavantajları: Yalnızlık, bir şeyler ters giderse bir destek ağına sahip olmama.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Gamma çıktı. Değişik bi test

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Burcum başak ve burcumla alakam neredeyse yok. Test sonucum Bravo çıktı ve sonuç kısmında yazılanlar fazlasıyla uyuşuyor. Bence bu testin Burçlar ile alakası pek yok.

Paylaşım için teşekkürler.

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Sigma erkekler, sosyal erkek hiyerarşinin yalnız kurtlarıdır. Onlar hiyerarşi dışında yaşamayı tercih eden erkeklerdir. Gerçekten de sigmalar genellikle toplumun onlardan beklediği normların çoğuna sırtını dönerler. Kendi yollarını izlemenin verdiği özgürlük karşılığında hiyerarşinin getirdiği faydalardan vazgeçerler.

Sigmalarla işbirliği yapmak zor olabilir ve bu nedenle alfa erkekler genellikle onlara güvenmez. Bravo erkekler, sigmaların – bunu yapabilecek olsalar da – liderlik etmekle ilgilenmediklerini ve bu nedenle onları görmezden geldiklerini hissederler. Öte yandan, kadınlar genellikle sigmaların hür irade ve bağımsızlığını çekici bulur, bu nedenle sigmaların karşı cinsle iyi geçinmesi muhtemeldir.

İnternet kültüründe sigmalardan sık sık romantik bir şekilde bahsedilir. Ancak, sosyal düzene dahil olmamak, genellikle iyi gitmesi garanti olmayan yüksek riskli bir oyundur. Bununla birlikte, bir sigma başarılı olmayı becerdiğinde, yaşam tarzının belirli bir cazibe ve gizeme sahip olduğu inkar edilemez.

Sigma avantajları: Sosyal yükümlülüklerden muafiyet, gıpta edilen bir yaşam tarzı.

Sigma dezavantajları: Yalnızlık, bir şeyler ters giderse bir destek ağına sahip olmama.

Üst Alt