Yardım Erase Boot Error hatası

Theteknolojik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Merhabalar. Telefonumun sarjı bittiği için takmaya gittim. Açtığımda sadece fastboot modu görünüyordu. Bunun için Mi 8 SE Telefonumu çin romu olan V10.0.3.0.QEBCNXM sürüme güncelledim. Telefonum açıldı arama vb. yapabiliyordum lakin uygulama ve benzeri şeyleri yükleyemiyordum. Twrp işlemi ile global rom yüklerim diyerek o bıraktım orada. Ertesi gün ufak kardeşim güncelleme yaptığı için ne şebeke çekiyor ne başka birşey. BL kilidi kapalı ve şuan miui 12 olan cihazımı yukarıda belirttiğim sürüme de geri döndüremiyor, BL kilidini açamıyor, anlayacağınız hiçbirşey yapamıyorum. Flashlamak istediğim takdirde Erase boot error hatasını alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz ? Teşekkürler.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Geçmiş olsun verdiğim linkten destek alabilirsiniz. Arka kapak açılması gerekecek Ücretli Onarımlar

Theteknolojik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Teşekkürler. Bu hatayı almadan bir kurtarılma imkanı var mıydı peki ? Ayrıca buradan kime ulaşmam kısa zamanda çözüme ulaştırır ?
Hocam bootloader kapatmışsınız yetkisiz bu işi çözme şansınız artık yok. 2 kişi veriyoruz bu hizmeti. Bilgisayarınız varsa ben uzaktan destek veririm, bilgisayar yoksa ve konum olarak yakınsanızda zenex ustam destek verir. Her şekilde de kaliteli hizmet alırsınız. Ben kendisine referansım.

Theteknolojik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Bilgisayarım mecvut uzaktan destek alabilirim aksi bir durum olursa Zenex e de ulaşabilirim.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bilgisayarım mecvut uzaktan destek alabilirim aksi bir durum olursa Zenex e de ulaşabilirim.
Hocam ozaman arka kapağı açma imkanınız varsa forum kuralları gereği verdiğim linkten ulaşmanız gerekiyor oradan yazın iletişime geçelim..

Theteknolojik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Anladım hocam tekrar teşekkür ederim. Arka kapağı açabilir miyim bilmiyorum. Elimde takım var lakin kapatmaya kapatamayabilirim. Diğer hocama da bir danışayım ona göre yol haritası çizeriz artık.

Üst Alt